رشد 22 درصدی بازدید از فلک الافلاک

به گزارش مرجع مقالات، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: تا به امروز 3 میلیون و 900 تردد از محورهای استان اجرا شده است.

رشد 22 درصدی بازدید از فلک الافلاک

به گزارش خبرنگاران، دکتر احمدرضا دالوند چهارم فروردین در جلسه ستاد خدمات سفر که با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به صورت برخط از طریق ویدئوکنفرانس تشکیل شد، به برگزاری 31 جلسه استانی و شهرستانی جهت هماهنگی دستگاه ها برای خدمات رسانی به مهمانان اشاره و با بیان اینکه تا به امروز تقریباً 3 میلیون و 900هزار تردد در استان رخ داده است، اظهار کرد: به طور میانه طی شبانه روز حدود 493 هزار تردد در محورهای لرستان داشته ایم.

وی ظرفیت اقامتگاه ها و اسکان های نوروزی آموزش و پرورش و دانشگاه لرستان را حدود 30 هزار نفر در شبانه روز بیان کرد و افزود: از ابتدای تعطیلات تا به امروز تقریبا 68 هزار نفر در مراکز اقامتی لرستان اسکان داشته اند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان با بیان اینکه همچنین از ابتدای نوروز تا به امروز 258 هزار نفر از جاذبه های تاریخی، فرهنگی و گردشگری لرستان بازدید کردند، گفت: تا امروز 37 هزار بازدید از مجموعه تاریخی، فرهنگی قلعه فلک الافلاک اجرا شده که نسبت به سال گذشته حدود 22 درصد رشد داشته ایم.

وی به بحث بازرسی و نظارت ها در این ایام اشاره کرد و افزود: تقریبا 11 هزار بازدید در قالب 70 اکیپ در سطح استان رخ داده و یک هزار و 100 پرونده تشکیل شده است.

دالوند به منظور کاهش تصادفات از ایجاد دو مرکز رفاهی و خدماتی موقت در 30 الی 60 کیلومتری آزادراه خرم زال و خرم آباد اراک خبر داد و بیان کرد: در محورهای لرستان تا به امروز 6 فقره تصادف رخ داده که نسبت به سال گذشته کاهش داشته اما متاسفانه 7 فوتی داشته ایم.

وی ادامه داد: با تدابیر پلیس راهنمایی و راهور، امیدواریم این آمار تا پایان طرح نوروزی نسبت به سال گذشته کاهش پیدا کند.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 6 فروردین 1402 بروزرسانی: 6 فروردین 1402 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 2211

به "رشد 22 درصدی بازدید از فلک الافلاک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد 22 درصدی بازدید از فلک الافلاک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید