ماجرای رئیس دپارتمان داوری و فردوسی پور - میثاقی

به گزارش مرجع مقالات، علیرضا سهرابی رئیس دپارتمان داوری فوتبال ایران، شب گذشته مهمان برنامه فوتبال برتر بود. او در بخشی از صحبت هایش در خصوص مسائل موجود در دپارتمان داوری، با مثالی، اسم عادل فردوسی پور را به میان آورد.

ماجرای رئیس دپارتمان داوری و فردوسی پور - میثاقی

سهرابی درباره انتقاداتی که نسبت به داوری می گردد، اینگونه شرح داد: همه مدیران به من زنگ می زنند و از صبح تا شب تلفن جواب می دهم و بعضی ها وقت ها دیوانه می شوم. در اتاق من باز است و اگر انتقادی دارند به من یا بالادستی من بگویند، اما اینکه در فضای عمومی بعضی چیز ها مطرح می گردد به درد نمی خورد و نمی تواند مسئله ای را حل نماید.

وی در بخش دیگری از این مصاحبه درباره تصویر چکی که در وجه فریدون اصفهانیان در فضای مجازی منتشر شده بود، گفت: این چک برای دو سال پیش است و باید پرسید چرا الان تصویر آن را منتشر می نمایند؟ زیر این چک نوشته علی اصغر مؤمنی در وجه آقای اصفهانیان برای ضمانت خرید یک زمین. یعنی آقای اصفهانیان قصد داشته است پول به حساب این شخص بریزد، ولی ایشان اعتماد نمی نموده و، چون در آن شهر بوده، برای همین گفته است یک چک ضمانت را به بچه های دپارتمان تحویل دهد.

وی اضافه نمود: آن وقت شما در این شرایط می گویید بیا در جا جواب بده، اما چه کسی می داند موضوع چه بوده است. کمیته حقوقی آنالیز می نماید و در سایت فدراسیون اعلام می نماید مسئله چیز دیگری بوده است. به نظر شما اگر کسی خدای نانموده کاری بخواهد انجام دهد، اسم می آورد یا در وجه حامل چک را می نویسد؟ این موضوع را شلوغ می نمایند.

در این لحظه از برنامه سهرابی در پاسخ به سوال بعدی مجری برنامه فوتبال برتر، بحث را به سمت داستان عادل فردوسی پور و محمدحسین میثاقی برد و او برای ایجاد یک نوع حس همذات پنداری با میثاقی، اعلام نمود همانگونه که مردم میثاقی را قضاوت می نمایند، خود سهرابی را نیز مورد قضاوت قرار می دهند و این در حالی است که آن ها گناهی مرتکب نشده اند و هر دوی آن ها تنها جانشین نفرات قبل از خودشان شده اند.

رئیس دپارتمان در پاسخ به این پرسش که چرا اصفهانیان درباره این موضوع صحبت ننموده است، عنوان نمود: می خواهم از شما (مجری برنامه، میثاقی) دفاع کنم. شما چهره موجهی هستید و مردم خیلی شما را دوست دارند. در کنار شما، مردم علاقه زیادی به عادل فردوسی پور نیز دارند. الآن آقای فردوسی پور برنامه فوتبال 120 را تهیه می نماید، ولی هیچ بازی را گزارش نمی نماید و هیچ کس نیز حرفی در این زمینه نمی زند.

او خطاب به میثاقی صحبت هایش را اینگونه ادامه داد: از شما نیز می پرسند شما چرا به جای فردوسی پور آمده اید، ولی شما نیز نمی توانید چیزی بگویید. الان من هم نمی دانم چه جوابی به شما بدهم.

سهرابی ادامه داد: الان من می توانم از شما (محمدحسین میثاقی) بپرسم جریان شما با آقای فردوسی پور به کجا رسید و شما نمی توانید چیزی بگویید. بعد از یکسال، مسئول مربوطه شما در چهار خط شرح داد مسائلی پیش آمده بود که آقای فردوسی پور خودشان قصد ندارند دیداری را گزارش نمایند و آقای فردوسی پور بازهم در این زمینه سکوت کردند.

رئیس دپارتمان داوری خطاب به میثاقی و در ادامه گفت: نه شما آدم بدی هستید و نه آقای فردوسی پور. ما نمی دانیم چه اتفاقی اتفاق افتاده و نمی توانیم قضاوت کنیم. شما سالهاست که آقای اصفهانیان را می شناسید. ایشان رئیس شواری شهری بوده اند که در استان زنجان محبوب بوده است و می توانسته است حتی استاندار را جابجا نمایند.

او گفت: ما تا ساعت 3 نصف شب چیدمان داوری ها را انجام می دهیم. کارمندان ما در دپارتمان داوری کار و زندگی دارند. ما ممکن است به یکباره به آقایان ترکی و یا کامرانی فر بگوئیم از مشهد به تبریز برود. شرایط کرونا و رزرو بلیط هواپیما نیز بماند. شما نمی دانید ما در چه فاجعه ای قرار داریم.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 15 بهمن 1399 بروزرسانی: 15 بهمن 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1401

به "ماجرای رئیس دپارتمان داوری و فردوسی پور - میثاقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای رئیس دپارتمان داوری و فردوسی پور - میثاقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید