محصص: بهترین زمین تمرین را هم داشته باشید باز هم کسانی هستند که ایراد بگیرند، فدراسیون کوچک ترین کمبودی برای تیم امید نگذاشته است

به گزارش مرجع مقالات، مرتضی محصص، رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال تأکید کرد این فدراسیون تمام امکانات را برای تیم فوتبال امید فراهم نموده است.

محصص: بهترین زمین تمرین را هم داشته باشید باز هم کسانی هستند که ایراد بگیرند، فدراسیون کوچک ترین کمبودی برای تیم امید نگذاشته است

به گزارش خبرنگار ورزشی مرجع مقالات، مرتضی محصص در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال امید در خصوص انگیزه بازیکنان این تیم گفت: فکر می کنم کاملاً معین است که بازیکنان خوب و باانگیزه تمرین می نمایند. من امروز صبح هم با استیلی در این مورد صحبت می کردم که بچه ها با انگیزه تمرین می نمایند و این تعریف بی جا از وضعیت ما نیست. به نظرم مسائل روانی 90 درصد از فوتبال است و ما اگر به انگیزه و کم کردن استرس توجه کنیم در تمام رده ها پیروز خواهیم شد.

وی اضافه کرد: تیم امید به زودی راهی ازبکستان خواهد شد. به نظرم نتیجه اصلاً در بازی محبت آمیز با این تیم مهم نیست، حتی اگر با بهترین نتیجه پیروز شویم یا شکست بخوریم. مهم این است که مجیدی به نتیجه برسد کدام بازیکنان برای مسابقات انتخابی به درد تیم ملی می خورند.

رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال درباره حمایت این فدراسیون از تیم امید مطرح کرد: به نظر من که خیلی نزدیک به تیم امید هستم، فدراسیون کوچک ترین کمبودی برای تیم امید نگذاشته است. مسلم است شرایط تیم بزرگسالان که می خواهد به جام جهانی برود با تیم امید فرق می نماید. همه جای جهان هم این است. بگذارید من یک خاطره تعریف کنم، ما در یک مسابقات در شهر بوینس آیرس آرژانتین حضور داشتیم. شما باید زمین تمرینی را که بازیکنانی مانند آگوئرو در آن تمرین می کردند، ببینید. من قبول دارم زمین تمرین باید کیفیت خوبی داشته باشد، اما اینها بهانه است. اینکه بگوییم چون در زمین استادیوم الامارات تمرین نکردیم و نتیجه نگرفتیم، بهانه است. تیم ملی زیر نظر کارلوس کی روش هم تا دو سال پیش در همین زمین تمرین می کرد. بهترین زمین را هم انتخاب کنید کسانی هستند که ایراد بگیرند. ما نباید روی زمین زوم کنیم، ما باید روی انگیزه و تکنیک و تاکتیک بازیکنان حرف بزنیم.

محصص در پاسخ به این پرسش که آیا تیم امید بازیکنان تأثیرگذاری در ترکیب خود دارد که بتوانند نتیجه بازی را در شرایط حساس تغییر دهند؟، گفت: فوتبال بازی گروهی است، ولی به دقایقی از بازی می رسیم که بازیکنانی هستند که می توانند مشکل را حل نمایند. ما از این بازیکنان زیاد داریم. ما نورافکن و دلفی را داریم و اصلاً با کمبود بازیکن روبرو نیستیم. از این بابت نگران نباشید. من مطمئنم اگر مجیدی الان تصمیم بگیرد بازیکن جدید به تیم امید دعوت کند، به راحتی هفت هشت بازیکن دیگر را می تواند فرا بخواند. در جواب سؤال شما هم باید بگویم، فوتبال یک بازی گروهی است، اما در دقایقی از بازی اگر شما بازیکنی مثل مسی و رونالدو را داشته باشید به شما یاری می نمایند. به هرحال باید بگویم ما در هیچ پستی کمبود بازیکن نداریم و نفرات خوبی در تیم امید حضور دارند.

وی در خصوص برگزاری مسابقات لیگ برتر و یاریی که باشگاه ها به تیم امید می نمایند، توضیح داد: دو شب پیش ما با سرمربی تیم ملی کشورمان یک هم اندیشی خیلی خوب داشتیم. وقتی در خاتمه جلسه نوبت به من رسید که صحبت کنم، گفتم این همدلی خیلی می تواند به فوتبال ما یاری کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 261

به "محصص: بهترین زمین تمرین را هم داشته باشید باز هم کسانی هستند که ایراد بگیرند، فدراسیون کوچک ترین کمبودی برای تیم امید نگذاشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محصص: بهترین زمین تمرین را هم داشته باشید باز هم کسانی هستند که ایراد بگیرند، فدراسیون کوچک ترین کمبودی برای تیم امید نگذاشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید