مربی ذوب آهن: به ارنج منصوریان دست نزدیم، داور می توانست تصمیمش را در چند ثانیه عوض کند

به گزارش مرجع مقالات، حسن استکی، مربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت که این تیم مقابل سایپا، با ارنج سرمربی پیشین به میدان رفت.

مربی ذوب آهن: به ارنج منصوریان دست نزدیم، داور می توانست تصمیمش را در چند ثانیه عوض کند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، حسن استکی پس از شکست 3 بر یک تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان مقابل سایپا گفت: از همه زحماتی که منصوریان برای ذوب آهن کشید، تشکر می کنم. او در حدود یک سالی که سرمربی بود، از لحاظ فنی و انگیزشی بسیار به ذوب آهن یاری کرد و از او تشکر می کنیم. امیدوارم او هر جا که هست، به تمام اهدافش برسد.

وی با بیان اینکه کادر فنی ذوب آهن از ترکیب منصوریان استفاده کرد، گفت: منصوریان سه روز با تیم تمرین نموده بود و ما امروز دست به ارنج تیم نزدیم. ما ذوب آهن را با ارنج علی آقا بازی دادیم و کوشش کردیم در نیمه اول با همان سیستم بازی کنیم. در نیمه دوم تغییراتی ایجاد کردیم و از حالت سه دفاعه به چهار دفاعه برگشتیم. سایپا روی چند اشتباه ما و ضدحمله به گل رسید، اما می توانستیم بازی را مساوی کنیم. یک گل خیلی بد هم روی ارسال اجرا شده خوردیم.

مربی تیم ذوب آهن درباره پنالتی اعلام شده به سود تیمش و نیز لغو آن توضیح داد: اکبریان از داوران باتجربه ماست، اما تنها چند ثانیه طول می کشد که داور پشت دروازه به وسیله گوشی بگوید که پنالتی نبود و تصمیم داور عوض گردد. در آن صحنه اما داور پنج دقیقه بازی را طول داد و بحث و جدل کرد. نمی گویم این پنالتی درست بود، اما تغییر تصمیم در اعلام پنالتی 10 ثانیه هم طول نمی کشد.

استکی در پاسخ به این پرسش که آیا برایش سخت نبود که به جای منصوریان ذوبی ها را ارنج کند، گفت: یعنی چون منصوریان من را آورد، من هم باید با منصوریان بروم؟ من جای او نیامدم و دستور دادند که در این مسابقه مربیگری کنم. سال گذشته و در زمان منصوریان به تیم اضافه شدم که پس از آن به تیم های پایه رفتم. سال جاری به او پیشنهاد دادند که به کادر فنی اضافه شوم که منصوریان پذیرفت. به کسی بی احترامی نمی کنم، اما حاج علی از لحاظ فنی، ادب، معرفت و شخصیت واقعاً یه دونه است.

وی درباره احتمال انتخاب یک مربی خارجی به عنوان سرمربی جدید ذوب آهن بیان نمود: تا مربی خارجی با بازیکنان تیم را بشناسد، طول می کشد. نمی گویم بازیکنان ما حرفه ای نیستند، اما بازیکنان استقلال و پرسپولیس بیشترشان ملی و نیز بین المللی هستند. با ورود مربی خارجی به این تیم ها، تاکتیک مربی جدید سریع در تیم انجام می گردد.

مربی ذوب آهن درخصوص شرایط ادامه همکاری اش با این باشگاه گفت: اگر دستور بدهند با سرمربی جدید به کارم ادامه دهم، این کار را انجام می دهم و اگر بگویند خودم بمانم، می مانم. همه چیز به دستور باشگاه بستگی دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 617

به "مربی ذوب آهن: به ارنج منصوریان دست نزدیم، داور می توانست تصمیمش را در چند ثانیه عوض کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی ذوب آهن: به ارنج منصوریان دست نزدیم، داور می توانست تصمیمش را در چند ثانیه عوض کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید