چنین رفتارهای بی انصافی است

به گزارش مرجع مقالات، شهردار مشهد ضمن عذرخواهی از دو آتش نشان آسیب دیده در حین ماموریت، گفت: متاسفانه موارد اهانت از سوی افراد خسارت دیده به همکاران ما زیاد است ولی این که این چنین ضرب و شتمی شکل بگیرد، بی انصافی در حق زحمات عزیزان همکارانم است.

چنین رفتارهای بی انصافی است

به گزارش خبرنگاران خراسان رضوی، محمدرضا کلائی درباره حریق گسترده در بخشی از انبارهای خشکبار انتهای بولوار مصلی گفت:

در جهت بازدید شبانه از پروژه های در حال انجام، آقای نعمتی مدیرکل حراست شهرداری مشهد خبر از حریق گسترده در بخشی از انبارهای خشکبار انتهای بلوار مصلی داد؛ بازدیدها را کنسل و به سمت محل حادثه رفتم.

خداراشکر هنگام رسیدن به محل حادثه، حریق تا حد زیادی کنترل شده بود و همکاران آتش نشان درگیر دودگرفتگی شدید و کامل کردن اقدامات ایمنی بودند. انصافا بچه ها خوب عمل نموده بودند و شاید اگر کمی تعلل شده بود، کل انبارهای انتهای مصلی طعمه حریق می شد. دمشان گرم و بی نهایت از آن ها متشکرم.

اما موضوعی که واقعا برایم ناراحت نماینده بود، گزارش همکارانم در آتش نشانی بود. واقعیت این است که ابتدا باورم نشد ولی بعد از تحقیق متوجه شدم که متاسفانه واقعیت دارد؛ ماجرا ازاین قرار است که فردی ساعت 21:31 با مرکز فرماندهی 125 تماس می گیرد و خبر از حریق انبارها را می دهد. ساعت 21:33 یعنی دو دقیقه بعد دو دستگاه خودروی آتش نشان به محل می رسند و با مشاهده گستردگی حریق درخواست نیروی کمکی می نمایند که 25 خودرو از 16 ایستگاه مجاور ظرف 6 دقیقه بعد به محل می رسند.

نکته ناراحت نماینده اینکه مالکان محل و عوامل زمانی که به محل می رسند و حجم بالای حریق را می بینند با ادعای اینکه آتش نشانان دیر رسیدند به سمت همکاران ما حمله ور شدند و به ویژه دو نفر از آتش نشان های باتجربه آقایان احمد صفاییان و امیر ناظر آبادی رو به شدت مورد ضرب و شتم قرار می دهند که متاسفانه تا این لحظه هنوز در اورژانس و مشغول مداوا هستند.

واقعا این اتفاق را نمی توانم درک کنم؛ حتی به فرض اینکه همکاران ما به هر دلیلی دچار تاخیر شده بودند که این طور نبوده و نیروها ظرف دو دقیقه به محل حادثه رسیدند، چرا چنین برخورد زشتی باید شکل بگیرد؟

متاسفانه موارد اهانت از سوی افراد خسارت دیده به همکاران ما زیاد است ولی این که این چنین ضرب و شتمی شکل بگیرد، بی انصافی در حق زحمات عزیزان همکارانم است.

وظیفه خودم می دانم از همه همکاران آتش نشان بابت رفتارهای این چنینی عذرخواهی کنم و مطمئنم که همچنان صبورانه و به عشق مردم نازنین شهرمان وظایف خود را با تمام توان انجام خواهند داد، چراکه خداوند بیناست و به موقع خودش زحمات و جان فشانی های آنان را جبران خواهد نمود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 4 خرداد 1400 بروزرسانی: 4 خرداد 1400 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1610

به "چنین رفتارهای بی انصافی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چنین رفتارهای بی انصافی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید