گزارش تمرین پرسپولیس، تقدیر پیشکسوت باشگاه از کادر فنی و منع ورود بازیکنانی که علائم سرماخوردگی دارند

به گزارش مرجع مقالات، با هماهنگی انجام گرفته در تیم فوتبال پرسپولیس، بازیکنانی که حتی علائم سرماخوردگی دارند، در محل تمرین این تیم حضور پیدا نمی کنند.

گزارش تمرین پرسپولیس، تقدیر پیشکسوت باشگاه از کادر فنی و منع ورود بازیکنانی که علائم سرماخوردگی دارند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرین امروز (یکشنبه) سرخپوشان از ساعت 15:30 در ورزشگاه شهید کاظمی و با صحبت های 10 دقیقه ای یحیی گل محمدی با بازیکنان شروع شد. ورزشگاه برای حضور سرخپوشان ضدعفونی شده بود و اعضای کادر پزشکی نیز دستورالعمل های لازم را به اطلاع اعضای تیم رساندند. هماهنگی ها به شکلی بود که اعضای تیم، حتی با علائم سرماخوردگی معمولی در محل تمرین حضور پیدا نکردند.

بازیکنان پرسپولیس پس از دو روز استراحت که به لطف لغو بازی با التعاون عربستان رخ داد، کار خود را با تمرینات هوازی به مدت 40 دقیقه شروع کردند. این در حالی بود که داود فنایی و مظاهر رحیم پور پیش از شروع تمرین، اقدام به چیدن موانع و تجهیزات لازم کرده بودند.

بازیکنان پس از تمرینات هوازی به بازی آقاوسط و پس از آن به پاسکاری تحت فشار و اجرای پرسینگ در نیمی از زمین پرداختند.

در تمرین امروز، سیداحسان حسینی با توجه به اجازه ای که از سرمربی و مدیر تیم گرفته بود، حضور نداشت. امید عالیشاه نیز با توجه به مصدومیت جزئی خود، اختصاصی تمرین کرد.

فوتبال درون تیمی، آخرین بخش تمرین امروز بود که بازیکنان در قالب دو تیم زرد و سبز مقابل هم قرار گرفتند. در این بخش گل محمدی با سوت های متعدد، بازی را متوقف می کرد و نکات فنی مدنظرش را به بازیکنان می گفت.

منوچهر شفقتیان، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پیش از تمرین در ورزشگاه کاظمی حاضر شد و با اعضای تیم، کادر فنی و بازیکنان خوش وبش کرد. وی با اهدای گل به اعضای کادر فنی پرسپولیس، از تلاش های آنها و پیروزی های اخیر پرسپولیس در لیگ برتر تشکر کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 806

به "گزارش تمرین پرسپولیس، تقدیر پیشکسوت باشگاه از کادر فنی و منع ورود بازیکنانی که علائم سرماخوردگی دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش تمرین پرسپولیس، تقدیر پیشکسوت باشگاه از کادر فنی و منع ورود بازیکنانی که علائم سرماخوردگی دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید