کنایه تند مدیر پرسپولیس به استقلالی ها: دوم هم نشدید! ، پا روی خط قرمز ما گذاشتید!

به گزارش مرجع مقالات، عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به هیاهوی چند روز اخیر و بیانیه استقلال علیه او، می گوید تیمی که رقیب این تیم برای کسب عنوان قهرمانی بود، قهرمانی سرخ ها را تبریک گفته است اما استقلال دوم هم نشده است.

کنایه تند مدیر پرسپولیس به استقلالی ها: دوم هم نشدید! ، پا روی خط قرمز ما گذاشتید!

به گزارش خبرنگاران، پس از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، ریکاردو ساپینتو، سرمربی استقلال در نشست خبری خود گفت که با احترام به پرسپولیس به این تیم تبریک نمی گوید چرا که پرسپولیس را شایسته قهرمانی نمی داند. خبیری، عضو هیات مدیره پرسپولیس به سرعت به این مساله واکنش نشان داد و ساپینتو را بی ادب، بی فرهنگ و بی شخصیت خطاب کرد تا باشگاه استقلال هم با انتشار بیانیه ای پاسخ عضو هیات مدیره پرسپولیس را بدهد.

در بخش هایی از بیانیه استقلال خطاب به خبیری آمده است: متاسفانه حسین خبیری، عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس علاقه بسیاری دارد هر از گاهی در خصوص تیم بزرگ استقلال صحبت کند و با خودشیرینی در پی پیدا کردن جایی در میان طرفداران تیمش باشد. باعث تاسف بسیار است که عضو هیات مدیره یک باشگاه تا این حد ادبیات سخیف و سطح پائینی دارد ... چرا در حالی که ریکاردو ساپینتو هیچ گونه بی احترامی ننموده، خبیری از کلمات زشت و سخیف در خصوص سرمربی تیم استقلال صحبت می نماید؟ آیا این خود نشان دهنده بی ادبی و بی فرهنگی و بی شخصیتی او نیست؟ آیا کسی که در چنین شرایطی می گوید سرمربی تیم حریف بی فرهنگ و بی شخصیت است، خود نماد بی فرهنگی و بی شخصیتی نیست؟ به نظر می رسد علاقه فراوان به مصاحبه به شکل بدی حسین خبیری را اذیت می نماید!

حسین خبیری درباره قهرمانی پرسپولیس در لیگ بیست ودوم اظهار کرد: پرسپولیس مزد زحمات و کوشش خود را گرفت. علی رغم فراز و نشیبی که داشتیم، تیم ما ناامید نشدند و لیگ را امیدوارانه پیگیری کردند. در این میان حمایت طرفداران هم به کسب قهرمانی یاری کرد و در کنار اعضای هیات مدیره، مدیریت باشگاه هم کوشش کردند تا تیم به قهرمانی برسد.

وی درباره واکنش ریکاردو ساپینتو و حجت کریمی نسبت به قهرمانی پرسپولیس که این تیم را شایسته عنوان قهرمانی نمی دانند گفت: فرق آدم حرفه ای و غیر حرفه ای اینجا معین می گردد. در فوتبال حرفه ای جهان باشگاه ها رقابت فشرده و سنگینی با هم دارند اما وقتی تیمی قهرمان می گردد، سایر تیم ها تبریک می گویند. در لیگ ایران هم وقتی ما قهرمان شدیم خیلی از تیم ها که رقیب ما بودند به ما تبریک گفتند. سرمربی سپاهان و تراکتور و همینطور خیلی از بازیکنان تیم های رقیب تبریک گفتند. بالاخره پرسپولیس در تورنمنتی فشرده در رقابت با تیم های دیگر قهرمان شد و شایسته این قهرمانی بود. وقتی تیم های دیگر تبریک می گویند، نشان می دهد شخصیت بزرگی دارند و حرفه ای رفتار می نمایند. ما فصل قبل قهرمان نشیدم و می توانستیم خیلی از مسائل را مطرح کنیم اما دیدم چنین حرف هایی حرفه ای نیست. در هر صورت مهم این است که طرفداران پرسپولیس راضی شدند و با غرور قهرمانی را جشن گرفتند. از آنهایی که به قهرمانی ما احترام گذاشتند تشکر می کنم و آنهایی هم که ناراحت شدند برایشان دعا می کنیم کوشش نمایند به آن چه شایسته آن هستند برسند.

خبیری در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: بخش زیادی از فوتبال دوستان طرفداران استقلال و بعضی هم طرفدار سپاهان و تراکتور هستند و همه قابل احترام هستند و اگر گلایه ای وجود دارد به خاطر رفتار افراد است. تیمی که رقیب اصلی ما بود و در نهایت دوم شد، تبریک گفت، شما (استقلال) در کورس رقابت دوم هم نشدید. آقای ساپینتو رقابت با سپاهان برای نایب قهرمانی را هم باخت. به نظرم این رفتار قشنگ نیست. یک مربی باید الگو باشد و باید حرف هایی بزند که دیگران بتوانند الگوی مناسبی را در اذهان ثبت نمایند. پرسپولیس با شایستگی قهرمان شد چون بازیکنانی داریم که در وجودشان شخصیت قهرمانی وجود دارد. ما طرفدارانی داریم که به این قهرمانی ها عادت نموده اند و راضییم که باشگاه بزرگ پرسپولیس به آنچه که حقش بود رسید. الان باید همه روی جام حذفی تمرکز کنیم تا این جام را هم با درایت بازیکنان و کادر فنی بگیریم که راضیی ما تکمیل بگردد.

وی ادامه داد: ما دوست نداریم نسبت به اظهارات افراد طوری صحبت کنیم که آنها ناراحت بشوند. اما آنها هم نباید حرفی بزنند که باعث دل آزردگی طرفداران بگردد. این خط قرمز ماست، که کسی با حرف هایش باعث غصه و ناراحتی طرفداران ما نگردد. اگر کسی پا روی خط قرمز ما بگذارد مجبور هستیم جواب بدهیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 خرداد 1402 بروزرسانی: 4 خرداد 1402 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 2234

به "کنایه تند مدیر پرسپولیس به استقلالی ها: دوم هم نشدید! ، پا روی خط قرمز ما گذاشتید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه تند مدیر پرسپولیس به استقلالی ها: دوم هم نشدید! ، پا روی خط قرمز ما گذاشتید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید