یک راه حل برای حل مشکل کاربران ایرانی اپل

به گزارش مرجع مقالات، بالأخره یک راه حل برای حل مشکل کاربران ایرانی اپل فراهم شد.

یک راه حل برای حل مشکل کاربران ایرانی اپل

راه عبور از محدودیت های اپل برای کاربران ایرانی نه دور است، نه ناممکن. در ادامۀ این متن، اول آنچه را گذشت مرور می کنیم و بعد، راه حلی را معرفی می کنیم که مشکل کاربران ایرانی اپل را حل می کند.

اینترپرایز و پریدن برنامه ها

بسیاری از کسب وکارها و توسعه دهندگان ایرانی، بعد از محدودیت های نو اپل برای کاربران ایرانی باز هم به سراغ روش اینترپرایز رفتند.

روش اینترپرایز یا گواهی اینترپرایز، همان روشی بود که تا پیش از محدودیت های نو، همۀ کسب وکارها برای انتشار برنامه هایشان از آن استفاده می کردند. اپل به دلایل مختلف نظارت بر این گواهی را جدی تر کرد و همزمان برنامه های ایرانی را از اپ استور پاک کرد.

بعد از این اتفاق، برخی تلاش کردند دوباره از گواهی اینترپرایز استفاده کنند. این راه حل محکوم به شکست بود و به طور پیاپی کاربران ایرانی اپل را با مشکل روبرو کرد.

راه حلهای جایگزین

علاوه بر استفاده از گواهی اینترپرایز که عملاً فقط باعث دردسر کاربران می شود، برخی هم از مقابله به مثل با اپل سخن گفتند. حتی اخیراً موضوع مقابله با محدودیت های احتمالی گوگل هم مطرح شده است.

اما هیچ یک از این راه حلها، رو به جلو نبود. علاوه بر این، راه حلهای مطرح شده، موقتی و ناپایدار بودند و بیش از 7 میلیون کاربران ایرانی اپل را نادیده می گرفتند.

چیزی که مسلّم است این است که 7 میلیون کاربر، یک مسئلۀ مهم دارند که باید حل شود. پاک کردن صورت مسئله و عقب نشینی هم هیچ مسئله ای را حل نمی کند.

یک راه حل پایدار و امن

فناوری AD-HOC جایگزین پایدار و امنی است که به محدودیت های اخیر پایان داده است. با تکیه بر این فناوری، کاربران مجبور نیستند هر روز اپلیکیشن ها را نصب کنند و بعد از غیرفعال شدنِ ناگهانی، به مشکل بخورند.

ادهاک یک بستر ارتباطی است که کاربران را در دسته های امن کاربری قرار می دهد و راه دسترسی به خدمات را برایشان فراهم می کند.

ادهاک برخلاف اینترپرایز کارکرد موقتی و محدود ندارد و می توان با پرداخت هزینۀ اشتراک گروهی، آن را فعال کرد.

می توانم شخصاً ادهاک را استفاده کنم؟

پرداخت هزینۀ اشتراک ادهاک به صورت فردی یا گروه های کوچک به صرفه نیست. ضمن اینکه راه اندازی این سرویس، تابع تخصص فنی و برنامه ریزی های بین المللی است. علاوه بر این، هزینه های ادهاک دلاری است و مشکل پرداخت ارزی را هم باید به این ها افزود.

بهره برداری از ادهاک برای کسب وکارها هم منطقی نیست چرا که یک کار مجزا از مأموریت های کاری شان محسوب می شود. از طرف دیگر، راه اندازی ادهاک فقط به خاطر یک برنامه، نه مالی است نه معقول.

پس چطور به ادهاک دسترسی پیدا کنم؟

سیبچه تنها بازار دیجیتال آی اواس است که این روزها فناوری AD-HOC را به خدمت گرفته. کاربران ایرانی اپل می توانند از طریق سیبچه به برنامه های دلخواه شان دسترسی داشته باشند و به طور پایدار و بدون محدودیت، به امور روزانه شان بپردازند.

کسب وکارها هم بدون نیاز به درگیری های پرداخت ارزی و ثبت تک تک دستگاه کاربران، می توانند با بارگذاری برنامه های خود در سیبچه، دسترسی به خدمات شان را عمومی کنند.

فایدۀ سیبچۀ نو برای کاربران و کسب وکارها

نسخۀ نو سیبچه بر پایۀ ادهاک، تلاش می کند:

1. نیاز روزمرۀ کاربران را بدون دردسر رفع کند و کار با برنامه های مختلف اپل را ممکن کند

2. ارتباط بین کسب وکارها (توسعه دهندگان) و کاربران شان را حفظ کند

سیبچه معتقد است بهره مندی کاربران ایرانی از همۀ قابلیت های اپل حق آن هاست. هیچ محدودیتی نباید مانع از دسترسی کاربران ایرانی به برنامه های آی اواس شود.

روش سیبچه برای حل مشکل کاربران ایرانی اپل

سیبچه دستگاه کاربران را بر بستر فناوری AD-HOC ثبت می کند. طبق یک فرایند خاص، امکان اعمال محدودیت های اپل در این روش تا حد بسیار چشم گیری کاهش یافته است.

کاربران پس از مشترک شدن در سیبچه، به انبوهی از برنامه های ایرانی و خارجی دسترسی خواهند داشت؛ بدون اینکه مدام نگران غیرفعال شدن برنامه ها باشند.

سیبچه با پرداخت هزینۀ ثبت دستگاه کاربران در کلونی های پیچیدۀ ادهاک، امکان دسترسی را برای آن ها فراهم می کند.

هزینۀ ثبت نام دستگاه در ادهاک به صورت دلاری پرداخت می شود اما کاربران ایرانی سیبچه، به سادگی و با کارت های بانکی عضو شبکۀ شتاب می توانند حق اشتراک شان را بپردازند.

سیبچه به طور مداوم بر ثبات دسترسی کاربران و ثبات برنامه های ارائه شده نظارت می کند و به روزرسانی برنامه ها را به اطلاع مشترکان می رساند.

اطلاعات بیشتر و نصب سیبچه

منبع: انتخاب
انتشار: 28 آذر 1401 بروزرسانی: 28 آذر 1401 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 2164

به "یک راه حل برای حل مشکل کاربران ایرانی اپل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک راه حل برای حل مشکل کاربران ایرانی اپل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید