اپلیکیشن کاری فیس بوک با Teams مایکروسافت یکپارچه می گردد

به گزارش مرجع مقالات، فیس بوک محصول Workplace را که نسخه متمرکز به کار اپلیکیشن اجتماعی خود است، با اپلیکیشن همکاری Teams مایکروسافت یکپارچه می نماید تا کاربران بهتر بتوانند بین دو پلتفرم اطلاعاتشان را به اشتراک بگذارند.

اپلیکیشن کاری فیس بوک با Teams مایکروسافت یکپارچه می گردد

این تغییر به کاربران امکان می دهد محتوای فیدخبری Workplace و محتوای گروههایش را با پلتفرم Teams مایکروسافت به اشتراک بگذارند. کاربران می توانند بزودی ویدیوهای Teams را در گروههای Workplace نمایش دهند.

ابزارهای دورکاری به جزء مهمی برای شرکتها در دوران پاندمی کووید 19 تبدیل شده است. اوجوال سینگ، مدیر Workplace در مصاحبه ای اظهار کرد: باید بتوانید با کارمندان در جایی هستند و هر کاری که انجام می دهند و در هر پلتفرمی که بیشتر از آن استفاده می نمایند، دیدار کنید. وی اظهار کرد که یکپارچه سازی تا حدود زیادی مشتریان هر دو محصول را مد نظر گرفته است.

اپلیکیشن Workplace که فیس بوک از آن به عنوان بُرد پیغام رسانی داخلی استفاده می نماید، پنج سال پیش خارج از شرکت راه اندازی شد. این نرم افزار به وسیله شرکتهایی شامل والمارت و دِلیوِرو استفاده می گردد. فیس بوک اعلام نموده است که هفت میلیون مشترک پولی در این سرویس وجود دارند.

مایکروسافت و فیس بوک که اخیرا نام خود را به مِتا تغییر داده است تا تمرکز فعالیت خود به دنیای مجازی را منعکس کند، هر دو در حال ساخت راهکارهای واقعیت مجازی برای دورکاری هستند.

بر اساس گزارش رویترز، مایکروسافت هفته گذشته خاطرنشان کرد پلتفرم مجازی Mesh را سال آینده به Teams می آورد. فیس بوک اخیرا نسخه آزمایشی بتای برنامه دورکاری Horizon Workrooms را برای کاربران هدست واقعیت مجازی خود عرضه کرد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 29 دی 1400 بروزرسانی: 29 دی 1400 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1918

به "اپلیکیشن کاری فیس بوک با Teams مایکروسافت یکپارچه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپلیکیشن کاری فیس بوک با Teams مایکروسافت یکپارچه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید