اپیک گیمز استودیوی جدیدی در آلمان افتتاح کرد

به گزارش مرجع مقالات، شرکت اپیک گیمز اعلام نموده که سومین شعبه در کشور آلمان را در شهر کلن افتتاح نموده است، این شعبه قرار است بر روی رسانه های تعاملی و تکنولوژی استریمینگ تمرکز داشته باشد. اخیم مولر (Achim Moller) وجولیان اگربرشت (Julian Eggrebrecht) رو ٔسای شعبه جدید خواهند بود.

اپیک گیمز استودیوی جدیدی در آلمان افتتاح کرد

مولر و اگربرشت در واقع موسسأن سابق شرکت Factor 5 بودند که کار های متعددی در فرم های مختلف رسانه انجام داده اند و در پروژه های متفاوتی با Netflix ،Amazon و Hulu همکاری داشته اند. حالا این دو و سایر اعضای Factor 5 به شعبه جدید شرکت اپیک گیمز در شهر کلن پیوسته اند.

هدف اصلی این شعبه از شرکت اپیک گیمز به صورت کامل معین نیست و فقط گفته شده بر روی رسانه های تعاملی و تکنولوژی استریمینگ تمرکز دارند. این استودیو در زمینه های مختلفی مشغول به جذب نیرو است و در نمایشگاه Gamescom که چند روز دیگر برگزار می گردد نیز حضور دارد و شاید بتوان در آنجا اطلاعات بیشتری را از این استودیو کسب کرد.

شعبه کلن سومین شعبه شرکت اپیک گیمز در کشور آلمان محسوب می گردد، این شرکت در دو شهر دیگر کشور آلمان، یعنی؛ مونیخ و برلین نیز شعبه دارد.

بعد از عرضه شدن پدیده ای به نام Fortnite شرکت اپیک گیمز روز به روز عظیم تر می گردد، نظر شما درباره این شرکت چیست، به نظرتان این شرکت تا 5 سال دیگر به کجا می رسد و چه دستاوردهایی به دست می آورد؟

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 31 شهریور 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 245

به "اپیک گیمز استودیوی جدیدی در آلمان افتتاح کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپیک گیمز استودیوی جدیدی در آلمان افتتاح کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید