ایجاد فضای نشاط در مدارس با برگزاری جشنواره فردا

به گزارش مرجع مقالات، تهران (پانا) - مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش از آیین افتتاحیه چهلمین دوره مسابقات فرهنگی هنری فردا در مدارس غیردولتی سراسر کشور اطلاع داد.

ایجاد فضای نشاط در مدارس با برگزاری جشنواره فردا

سعید صالح، مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به نقش و اهمیت برگزاری مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان در مدارس گفت: بی شک توسعه فعالیت های فرهنگی هنری در بین دانش آموزان سبب ارتقای سطح یادگیری آنان و ایجاد فضای نشاط در محیط مدارس می گردد.

وی با اشاره به اینکه آیین افتتاحیه چهلمین دوره مسابقات فرهنگی هنری فردا امروز بیستم مهر ماه، همزمان با کلیه مدارس سراسر کشور در مدارس غیردولتی هم برگزار می گردد توضیح داد: مسابقات فرهنگی هنری فردا پس از گذشت چهل سال برگزاری منظم و مدون به یک بلوغ و تکامل مطلوبی رسیده است که با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های آن می توان در ایجاد مهارت افزایی در دانش آموزان گام برداشت.

وی در انتها اظهار داشت: مدارس غیردولتی همه ساله حضور پررنگ و موفقی در مسابقات فرهنگی هنری فردا داشته اند و سال جاری هم همانند سال های گذشته دانش آموزان این مراکز قطعاً با کوشش بیشتری حضور خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 6 آبان 1400 بروزرسانی: 6 آبان 1400 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1823

به "ایجاد فضای نشاط در مدارس با برگزاری جشنواره فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد فضای نشاط در مدارس با برگزاری جشنواره فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید