با ایرعربیا سفر کنید و دنیا زیباتری بسازید!

به گزارش مرجع مقالات، هواپیمایی ایرعربیا تنها به داشتن بهترین هواپیماها، کادر پروازی و بلیط های ارزان قیمت مشهور نیست. ایرلاین ایرعربیا از سال ها پیش اقدام به احداث خیریه ای به نام Cloud Charity یا خیریه ابر نموده است که در کشورهای گوناگون، خدمات مختلفی را ارائه می نماید. ایرعربیا در کوشش است تا شرایط بهتری را برای زندگی بچه ها و دیگر افرادی ایجاد کند که سرزمین هایشان درگیر فقر، بیماری و جنگ است. آژانس خبرنگاران به عنوان نماینده رسمی ایرعربیا در ایران، در این مطلب بیشتر از اقدامات عام المنفعه و خیریه هواپیمایی ایرعربیا برایتان می گوید.

با ایرعربیا سفر کنید و دنیا زیباتری بسازید!

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

اولین خیریه هواپیمایی ایرعربیا

در سال 2007 هواپیمایی ایرعربیا با همکاری خیریه بین المللی شارجه، یک کلینیک درمانی رایگان را در منطقه ای از سودان به نام جلاس راه اندازی کرد. جلاس منطقه ای بیابانی است که حدود 450 کیلومتر از پایتخت سودان فاصله دارد و این شرایط باعث شده تا مردم آن که جمعیت شان بیش از 20 هزار نفر است با مسائل درمانی متعددی روبرو شوند. هواپیمایی ایرعربیا با راه اندازی کلینک مجهز به اتاق عمل، اتاق زایمان، داروخانه، آزمایشگاه و… کمک کرد تا مردم بتوانند به صورت رایگان خدمات درمانی متعددی را دریافت نمایند.

هواپیمایی ایرعربیا با تاسیس درمانگاهی در سودان به زندگی بیش از 20 هزار نفر کمک نموده است

هواپیمایی ایرعربیا و ساخت مدرسه

فکر کنید بخشی از هزینه ای که برای خرید بلیط ایرعربیا می پردازید، مستقیما به سریلانکا می رود و در مدرسه ای هزینه می شود که بیش از 300 دانش آموز دارد. دانش آموزانی که می توانند در مدرسه ای مجهز و امن درس بخوانند، از حوادث گوناگونی که در سرزمین شان در جریان است دور بمانند و به خاطر فقر، بازمانده از تحصیل نباشند. هواپیمایی ایرعربیا برای ساخت و احیای این مدرسه بیش از 61000 دلار هزینه نموده تا مدرسه ای زیبا و دوست داشتنی به نسل آینده سریلانکا هدیه کند.

مرکز آموزش بچه ها مبتلا اوتیسم در ترکیه

هواپیمایی ایرعربیا برای بیش از 100 کودک مبتلا به اوتیسم یک مرکز آموزشی مجهز را در ترکیه ایجاد نموده است. میزها، نیمکت ها، کامپیوتر و حتی اسباب بازی های این مرکز آموزشی - درمانی توسط هواپیمایی ایرعربیا تهیه شده است. خبرنگاران به عنوان نماینده رسمی ایرعربیا در تهران، پیشنهاد می نماید با خرید بلیط های هواپیمای ایرعربیا نه تنها سفری ارزان و با کیفیت داشته باشید بلکه به گسترش مهربانی در سرتاسر دنیا کمک کنید.

تامین آب مدرسه نپال توسط ایرعربیا

تامین آب و رساندن آن به ارتفاعات در نواحی کوهستانی کاری سخت و پر هزینه است. هواپیمایی ایرعربیا در راستای اقدامات بشر محبت آمیز اش به یکی از دبیرستان های نپال کمک کرد تا به وسیله پمپ، آب را به مدرسه برسانند. فعالیت های ایرعربیا در نپال به این موضوع محدود نشده و قرار است در فازهای بعدی، مدرسه مورد نظر به صورت کامل بازسازی و تجهیز شود.

هواپیمایی ایرعربیا و هند

به دلیل کیفیت بسیار عالی و هزینه کم بلیط های ایرعربیا، بسکمک از مسافران هواپیمایی ایرعریبا را برای سفرهایشان انتخاب می نمایند. این انتخاب باعث شده تا هواپیمایی ایرعربیا بودجه ای را برای ساخت یک مدرسه در هند تامین کند. مدرسه ای که به بچه ها فقیر هند تعلق دارد و در آن امکانات آموزشی در سطح بالایی ارائه شده است. این مدرسه در سال 2009 ساخته شده و جز اولین همکاری های خیریه ابر ایرعربیا با خیریه های هند بود.

ساخت مدرسه در هند با همکاری خیریه های هند و هواپیمایی ایرعربیا صورت گرفته است

احداث بیمارستان توسط ایرعربیا

هواپیمایی ایرعربیا، یک کلینیک درمانی مجهز دیگر را نیز در یمن ساخته است. این کلینیک مجهز به آخرین تجهیزات، وسایل آزمایشگاهی، داروخانه، اتاق های عمل، زایمان و… می باشد. خبرنگاران که نماینده ایرعربیا در ایران است پیشنهاد می نماید با ایرعربیا سفر کنید تا علاوه بر دریافت بلیط های ارزان ایرعربیا، به درمان مردمی آسیب دیده کمک کنید و در ساختن دنیای زیباتر نقش داشته باشید.

ابتکارات و نوآوری ها در انجام مسئولیت های اجتماعی

هواپیمایی ایرعربیا خود را مسئول می داند تا با توجه به امکاناتی که دارد، در برابر مسائل گوناگون اجتماعی به کمک انسان ها بشتابد. در نتیجه ایرلاین ایرعربیا علاوه بر فعالیت هایی که در بالا گفته شده، اقدامات متنوعی را انجام داده تا مسئولیت های اجتماعی خود را به نحو احسن انجام دهد. خبرنگاران که نماینده ایرعربیا در ایران است و به فروش بلیط های ایرعربیا می پردازد، در ادامه بیشتر درباره بعضی از این مسئولیت ها و اقدامات برایتان می گوید.

  • کمک به معلولان در شارجه

    پروازهای ایرعربیا به وسیله فرودگاه شارجه انجام می شوند و این فرودگاه برای ایرلاین ایرعربیا حکم خانه را ایفا می نماید. هواپیمایی ایرعریبا که نسبت به خانه اش احساس مسئولیت می کرد، در فرودگاه شارجه شرایطی را ایجاد کرد تا معمولان بتوانند با راحتی بیشتری با هواپیماها سفر نمایند.

  • مقابله با بیماری مننژیت

هواپیمایی ایرعربیا برای مقابله با بیماری مننژیت که مغز و نخاع را درگیر می نماید، تیم های پزشکی و درمانی را به سودان فرستاد. ایرلاین ایرعربیا کوشش کرد تا با انجام اقدامات گوناگون آمار مرگ و میر این بیماری را کاهش دهد، کیفیت زندگی مردم را بالا ببرد و کمک کند تا آگاهی بیشتری نسبت به مسائل مردم در سرتاسر دنیا ایجاد شود.

ایرعربیا کوشش می نماید مسئولیت های اجتماعی اش را دنبال کند و در کمک نیازمندان بکوشد

  • همکاری برای کمک به پناهندگان

هواپیمایی ایرعربیا نسبت به مهاجران و سرزمین هایی که درگیر جنگ هستند نیز احساس مسئولیت می نماید. به همین دلیل ایرعربیا، بسته های حمایتی را تهیه کرد و آنها را برای کمک به بچه ها یمن به کمیساریای عالی سازمان ملل متحد رساند. برای جمع آوری این بسته های حمایتی بسکمک از نمایندگان ایرعربیا کمک کردند و محل دفترهایشان تبدیل به محل جمع آوری کمک ها شد.

  • برآورده کردن رویای بچه ها بیمار

بچه های که درگیر بیماری های سخت هستند، آرزوهایی دارند که تحقق آنها گاهی آخرین خواسته شان می باشد. هواپیمایی ایرعربیا با توجه به امکانات و تجهیراتی که دارد در راستای تحقق آرزوی بچه های که درگیر بیماری سرطان هستند می کوشد. ایرعربیا به این بچه ها یونیفرم خلبان را هدیه می دهد و کمک شان می نماید تا اگر رویای پرواز و دیدن آسمان را دارند، این آرزو به حقیقت بپیوندد.

ایرعربیا برای تحقق آرزوهای بچه ها بیمار و مبتلا به سرطان پیش قدم می شود

مواردی که ذکر شد تنها بخشی از فعالیت های بشر محبت آمیز هواپیمایی ایرعربیا است. ایرعربیا همیشه کوشش نموده است تا درآمدهایش به زندگی مردم دیگری رونق بدهد، از رنج و کاستی دنیا بکاهد و کمک کند تا سرزمین های بیشتری طعم زندگی آرام و پرآسایش را بچشند. سفر با هواپیمایی ایرعربیا در کنار تمام مزیت هایش که شامل بلیط های ارزان، هواپیماها، کادر پروازی حرفه ای و… می باشد به شما این شانس را می دهد تا به صورت مستقیم و غیر مستقیم به بهبود دنیا کمک کنید. بسکمک از مسافران هواپیمایی ایرعربیا معتقدند، سفری که در آن دعای هزاران انسان از نقاط گوناگون دنیا همراهش است، به خیر، خوشی و سلامتی خواهد بود. همراه با خبرنگاران، نماینده رسمی ایرعربیا در ایران همراه شوید و سفری ایمن و به یادماندنی را تجربه کنید.

منبع: ستاره ونک
انتشار: 19 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 620

به "با ایرعربیا سفر کنید و دنیا زیباتری بسازید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با ایرعربیا سفر کنید و دنیا زیباتری بسازید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید