ببینید ، رئال مادرید و الهلال در فینال جام باشگاه های دنیا ، گلباران تیم مصری با ستاره های کهکشانی

به گزارش مرجع مقالات، رئال مادرید با پیروزی پرگل مقابل الاهلی مصر، به فینال جام باشگاه های دنیا رسید.

ببینید ، رئال مادرید و الهلال در فینال جام باشگاه های دنیا ، گلباران تیم مصری با ستاره های کهکشانی

به گزارش خبرنگاران آنلاین، از ساعت 22:30 چهارشنبه، رئال مادرید به عنوان قهرمان اروپا بالاخره وارد مسابقات جام باشگاه های دنیا شد و در مرحله نیمه نهایی برابر الاهلی مصر نهاده شد.

ملاقاتی که بر خلاف تصور، با نمایش خوب نماینده آفریقا آغاز شد و الاهلی موقعیت های خوبی برای گلزنی به دست آورد که به وسیله محمد شریف و البته حسین شحات از بین رفت و درخشش لونین، گلر رئال مانع از فروپاشی دروازه این تیم بود.

شاید جدی ترین موقعیت شاگردان آنچلوتی در دقیقه 29 به دست آمد. جایی که رودریگو از اشتباه مدافعان الاهلی نهایت استفاده را برد و با نفوذ به محوطه جریمه در موقعیت گلزنی نهاده شد که ضربه او به تیرک دروازه برخورد کرد.

اما این خاتمه کار در نیمه اول را مهاجم برزیلی رئال تعیین کرد. وینیسیوس در دقیقه 42 از اشتباه متولی، مدافع شماره چهار الاهلی، به خوبی بهره برد و با دزدیدن توپ به محوطه جریمه رفت و سپس با ضربه چیپ تماشایی، گل اول رئال را به ثمر رساند تا کهکشانی ها برنده به رختکن بروند.

با آغاز نیمه دوم، رئال به الاهلی اجازه خودنمایی نداد. در دقیقه 46، با پاس استثنایی مودریچ، رودریگو با دروازه بان الاهلی تک به تک شد و ضربه او را محمد الشناوی دفع کرد، اما در ادامه فدریکو والورده در موقعیت گلزنی نهاده شد و توانست با شوت محکمی، دروازه خالی الاهلی را برای بار دوم باز کند.

در دقیقه 64، حسین شحات از سمت راست نفوذی را به محوطه جریمه انجام داد و قصد داشت از سد کاماوینگا بگذرد که با خطای این بازیکن فرانسوی، داور نقطه پنالتی را نشان داد. علی معلول چپ پا پشت این ضربه ایستاد و با ضربه ای به سمت راست گل اول الاهلی را به ثمر رساند.

در دقیقه 85 با بی احتیاطی مدافع الاهلی، وینیسیوس با تماس کوچکی روی زمین افتاد. در ابتدا آندرس ماتونته، داور بازی، پنالتی اعلام نکرد اما در ادامه با استفاده از سیستم یاری داور ویدیویی نقطه پنالتی را به نفع رئال نشان داد. ضربه ای که مودریچ برای نواختنش پشت توپ ایستاد، اما ضربه او را محمد الشناوی به زیبایی دفع کرد تا فاصله به دو گل نرسد.

اما رئالی ها دست بردار نبودند و در دقیقه 2+90 بعد از همکاری عالی بین سبایوس و رودریگو، مهاجم جوان برزیلی رئال با دروازه بان الاهلی تک به تک شد و با ضربه ای نرم و فنی در نهایت گل سوم رئال را به ثمر رساند.

این گل هم خاتمه کار نبود. در هشتمین دقیقه از وقت های اضافه، سرخیو آریباس تنها 30 ثانیه پس از ورود به زمین، با شوت دقیقی از داخل محوطه جریمه گل چهارم رئال را وارد دروازه شناوی کرد تا رجحان قاطعی نصیب کهکشانی ها گردد.

در نهایت رئال مادرید با کسب پیروزی 4-1 به فینال رقابت جام باشگاه های دنیا رسید و روز شنبه باید برابر الهلال عربستان بازی کند. الاهلی مصر نیز در ملاقات رده بندی مقابل فلامینگو قرار می گیرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 بهمن 1401 بروزرسانی: 21 بهمن 1401 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 2195

به "ببینید ، رئال مادرید و الهلال در فینال جام باشگاه های دنیا ، گلباران تیم مصری با ستاره های کهکشانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببینید ، رئال مادرید و الهلال در فینال جام باشگاه های دنیا ، گلباران تیم مصری با ستاره های کهکشانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید