تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری

به گزارش مرجع مقالات، به گزارش خبرنگاران، فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار کرد: مهلت ثبت نام متقاضیان ثبت نام در آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال 1401 برای پذیرش در دوره های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیغام نور، دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی که از روز دوشنبه مورخ اول آذر ماه شروع شده بود و قرار بود امروز دوشنبه هشتم آذر ماه انتها یابد، تا روز آدینه 12 آذر تمدید شد.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید نمود: داوطلبان متقاضی ثبت نام در آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال 1401 و بعلاوه کسانی که تا کنون در آزمون ثبت نام کردند می توانند در این مهلت تمدید شده نسبت به ثبت نام خود اقدام و اطلاعات خود را ویرایش نمایند.

وی اضافه نمود: براساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال 1401 در روز آدینه مورخ 6 اسفند برگزار خواهد شد. متقاضیان ضروری است از روز سوم تا روز پنجم اسفند ماه با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند. هر متقاضی بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون می تواند در یک کدرشته امتحانی ثبت نام و در آزمون مربوط شرکت کند.

زرین آمیزی اضافه نمود: به متقاضیان توصیه می گردد که مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس بر اساس فرم پیش نویس با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش، اطلاعات لازم را بر اساس بندهای برنامه نرم افزاری ثبت نام وارد نمایند. بعلاوه ضروری است در درج اطلاعات ثبت نام دقت نمایند.

به گفته وی، متقاضیان پس از تکمیل تقاضانامه، دریافت شماره پرونده شش رقمی و کدپیگیری 16 رقمی یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و نزد خود نگهداری نمایند. در انتخاب کد رشته امتحانی و بعلاوه شهرستان محل حوزه امتحانی خود دقت نمایند؛ پس از دریافت کد پیگیری 16 رقمی در این خصوص، به درخواست های متقاضیان مبنی بر اصلاح و یا جابجایی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

بر اساس آخرین آمار اعلام شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، تا به امروز تعداد 80 هزار و 832 داوطلب در آزمون دکتری 1401 ثبت نام نموده اند و این ثبت نام منحصراً به صورت اینترنتی و به وسیله درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org انجام خواهد پذیرفت.

منبع: ایسنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1900

به "تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری" امتیاز دهید

1 کاربر به "تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید