جریمه سپاهان به علت پرتاب نارنجک

به گزارش مرجع مقالات، کمیته انضباطی آرای خود را در مورد پرونده های بعضی از تیم های فوتبال صادر کرد.

جریمه سپاهان به علت پرتاب نارنجک

کمیته انضباطی آرای خود را در مورد پرونده های بعضی از تیم های فوتبال صادر کرد.

با اعلام کمیته انضباطی، ملاقات تیم های سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر برگزار و از سوی محمد علوی، مدیر تیم فولاد خوزستان تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی رخ داد. وی به 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم سپاهان اصفهان به علت ورود بیش از ظرفیت اعلام شده تماشاگر به استادیوم و پرتاب ترقه و نارنجک از سوی تماشاگرانش، به پرداخت 510 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است).

باشگاه فولاد خوزستان نیز به علت حضور تماشاگرانش مقابل رختکن تیم باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

مسابقه تیم های ملوان بندر انزلی و ذوب آهن اصفهان برگزار و از سوی پژمان نوری، مدیر عامل تیم ملوان بندر انزلی تخلفانی مبنی بر بدرفتاری مقابل مقام رسمی که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 300 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

تیم ملوان بندر انزلی به علت توهین، فحاشی، پرتاب سنگ و بطری آب که منجر به وقفه بازی از سوی تماشاگران منتسب شد، باید مبلغ 400 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

مازیار زارع، سرمربی تیم ملوان بندر انزلی که اقدام به بیرون کشیدن تیم کرد که این امر نقض اصول رفتار جوانمردانه است. بر همین اساس به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت 6 ماه و پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

حسین شاهین، مدیر رسانه تیم ملوان بندر انزلی به علت رفتار غیر ورزشی به یک جلسه از همراهی تیم خود از حضور در کلیه استادیوم های کشور محروم است و باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

کمیته انضباطی به علت تحلف پیروز قربانی در ملاقات تیم های خلیج فارس ماهشهر و شهرداری آستارا با صدور قرار دستور موقت و تا اطلاع ثانوی از حضور در استادیوم های فوتبال کشور محروم کرد.

با توجه به اینکه تخلفات حادث شده مبنی بر رفتار غیر ورزشی و تحریک تماشاگران در خور صدور قرار دستور موقت است. به استناد ماده 100 مقررات انضباطی و تا صدور رای مقتضی، او از ورود به تمامی استادیوم های فوتبال کشور محروم بوده و ضروری است دفاعیات خود را ظرف مدت 48 ساعت به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال کند.

خبرنگاران ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 مهر 1401 بروزرسانی: 4 مهر 1401 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 2130

به "جریمه سپاهان به علت پرتاب نارنجک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه سپاهان به علت پرتاب نارنجک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید