زیر ساخت کسب و کارهای حوزه فاوا فراهم می گردد

به گزارش مرجع مقالات، معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه شاهد نشانه های روشنی از انقلاب صنعتی چهارم و اقتصاد دیجیتال در کشور هستیم، گفت: زیرساخت های پایه ای مورد احتیاج کسب و کارهای IT و استارت آپها فراهم می گردد.

زیر ساخت کسب و کارهای حوزه فاوا فراهم می گردد

حمید فتاحی گفت: اتفاقاتی که در کشور در حوزه استارت آپ ها اتفاق افتاده و دانش بومی، امکانات و بسترهایی که در حوزه صادرات این کسب و کارها انجام شده است باعث شده ما در حوزه زیرساخت های ارتباطی و فناوری اطلاعات کشور، شاهد رشد باشیم و همگام با جهان گام برداریم.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان بخش تأمین کننده زیرساخت های اصلی مورد احتیاج برای کسب و کارها، تمام توان و سرمایه گذاری خود را در این خصوص صرف نموده و انتظار می رود این امر به بهترین شکل محقق گردد.

فتاحی گفت: برای توسعه بازار IT باید زیرساخت های پایه ای مورد احتیاج کسب و کارهای IT فراهم گردد و به حداکثر پایداری و کیفیت برسد.

معاون وزیر ارتباطات تأکید کرد: انجام تعرفه گذاری و رگولاتوری در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور، باعث حذف واسطه ها و قوانین دست و پاگیر که دامن گیر این حوزه بوده، شده و بخش اصلی آن در حوزه زیرساخت نمود یافته است.

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 20 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 473

به "زیر ساخت کسب و کارهای حوزه فاوا فراهم می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیر ساخت کسب و کارهای حوزه فاوا فراهم می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید