سایپا قیمت تازه کوییک را گفت ، کوییک اتوماتیک چند درصد گران شد؟

به گزارش مرجع مقالات، محصولات عرضه شده سایپا در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو مشمول تحویل 90 روزه شده اند. در این میان، سایپا قیمت تازه کوییک R دنده ای و اتوماتیک را اعلام نمود.

سایپا قیمت تازه کوییک را گفت ، کوییک اتوماتیک چند درصد گران شد؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از تجارت نیوز، با توجه به اینکه در طرح تازه ثبت نام سامانه یکپارچه خودرو تمامی شرکت کنندگان محصولات سایپا مشمول تحویل با موعد تحویل 90 روزه شده اند، فهرست قیمت تازه کوییک R دنده ای و اتوماتیک برای مشتریان نیز معین شد.

هفته گذشته نیز قیمت های تازه محصولات خودروسازان اعلام شد. در این میان، کوییک S با بیشترین افزایش قیمت میان محصولات سایپا همراه شد و با رشد 65 میلیون تومانی، از 159 میلیون تومان به 225 میلیون تومان رسید.

کمترین مقدار افزایش قیمت در میان محصولات سایپا به خودروی کوییک اتوماتیک اختصاص یافت و تنها 25 میلیون تومان گران شد. این خودرو از 250 میلیون تومان اکنون به 275 میلیون تومان رسیده است.

در این میان باید این نکته را نیز یادآور شد که محمدعلی تیموری، مدیرعامل خودروسازی سایپا در نشست خبری خود خاطرنشان کرد که سال جاری سعی می کنیم که تمام خودروهایی که عرضه می کنیم دارای استانداردهای 85 گانه باشند. به همین علت قیمت تمام شده خودروها سال جاری گران تر می شوند. زیرا بخشی از زیرساخت این خودروها اصلا در ایران وجود ندارد لذا باید 100 درصد قطعات خریداری شوند.

اظهارات تیموری مبنی بر افزایش قیمت تمام شده محصولات سایپا احتمال افزایش قیمت مجدد خودروهای این شرکت خودروساز در سال تازه و در ادامه آن، افزایش چندباره قیمت خودرو در بازار آزاد را در پی دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 فروردین 1402 بروزرسانی: 28 فروردین 1402 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 2219

به "سایپا قیمت تازه کوییک را گفت ، کوییک اتوماتیک چند درصد گران شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سایپا قیمت تازه کوییک را گفت ، کوییک اتوماتیک چند درصد گران شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید