لوت بیست وپنجمین بیابان بزرگ دنیا بدون هدفگذاری گردشگری

به گزارش مرجع مقالات، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: کویر لوت فرصتی برای توسعه صنعت گردشگری به ویژه در استان کرمان است، اما این مناطق در زمینه های گردشگری هدفگذاری نشدند لذا باید در این زمینه برنامه ریزی های لازم صورت پذیرد.

لوت بیست وپنجمین بیابان بزرگ دنیا بدون هدفگذاری گردشگری

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات کار با ویزای توریستی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های کانادا انتخاب و طی کنید.

به گزارش گروه اجتماعی مرجع مقالات، زهرا احمدی پور با اشاره به اینکه کویر لوت فرصتی برای توسعه صنعت گردشگری است، گفت: این فرصت باید هدف گذاری گردد تا شاهد پیشرفت خوبی در زمینه صنعت گردشگری کرمان باشیم.

احمدی پور اعلام کرد: تپه های باستانی کنارصندل در جنوب کرمان فرصت خوب دیگر استان در زمینه گردشگری است که باید از این فرصت های خوب گردشگری نهایت استفاده را برد.

وی با اشاره به اینکه استان کرمان به هشت منطقه مالی تقسیم شده است، اظهار کرد: این مناطق در زمینه های گردشگری هدف گذاری نشدند لذا باید در این زمینه برنامه ریزی های لازم صورت پذیرد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان کرمان با حضور معاون اول رئیس جمهوری در جیرفت برگزار گردید، با بیان اینکه تمرکز ما روی صندوق های خرد است، اعلام نمود: قاعدتاً این صندوق ها می تواند به یاری صنایع دستی بیایند و اگر این اتفاق بیفتد ظرفیت را برای اقتصاد مقاومتی فراهم می نماید.

به گزارش میراث فرهنگی - کرمان یکی از سه استان پایلوت اقتصاد مقاومتی در کشور است و جنوب کرمان با هفت شهرستان دارای قابلیت های متعدد در بخش های کشاورزی، میراث فرهنگی و معدنی است.

منبع: تسنیم
انتشار: 6 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 671

به "لوت بیست وپنجمین بیابان بزرگ دنیا بدون هدفگذاری گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوت بیست وپنجمین بیابان بزرگ دنیا بدون هدفگذاری گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید