معرفی ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان مجموعه دکارت

به گزارش مرجع مقالات، ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان جایگزین بسیار مناسبی برای گچبری های پیش ساخته می باشند، ما در این محتوا قصد داریم تا به آنالیز دقیق تر این نوع متریال بپردازیم و مجموعه ای را به شما معرفی کنیم که تمامی این ابزارها را آماده ارائه دارد.

معرفی ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان مجموعه دکارت

مجموعه دکارت با آدرس وبسایت www.decartstore.co با به کار گرفتن مجموعه ای از کارشناسان و طراحان زبده اقدام به ارائه کلیه ابزارآلات دکوراتیو پلی یورتان نموده است. شما می توانید با در اختیار گذاشتن ابعاد و فضای مد نظر خود به کارشناسان این مجموعه طراحی سه بعدی مناسب با احتیاجهای خود را دریافت نمایید و سپس اقدام به خرید کنید.

پس تا انتهای این مقاله با ما باشید.

ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان (پلی اورتان)، دارای ویژگی های فراوانی هستند و در صنعت ساختمان و معماری کاربردهای بسیاری دارند.

همانطور که در عکس هم مشاهده می فرمایید ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان بر روی دیوار جلوه بسیار زیبایی به فضای دیوارها بخشیده است. البته گفتنی است که استفاده از دیوارکوب پلی یورتان نیز می تواند به همین مقدار تاثیر گذار باشد که در عکس بعدی نمونه ای از آن را ارائه نموده ایم.

ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان دارای خواص و ویژگی های متعددی می باشند از جمله:

1- نصب آسان

نسبت به گچ بری های پیش ساخته، نصب ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان بسیار ساده تر می باشد و می توان در عرض چند ساعت کلی ابزارهای دکوراتیو را نصب و کمترین مقدار آلودگی و کثیفی را ایجاد نمود.

2- ضد آب

ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان (پلی اورتان) مقاومت بسیار زیادی در مقابل آب و رطوبت دارند. کپک نمی زنند، بو نمی گیرند و اثری از رطوبت بر روی آنها به جای نمی ماند. (برخلاف گچ بری های پیش ساخته)

3- رنگ پذیری بالا

این قابلیت در این ابزارها می تواند شما را به سمت استفاده از رنگهای متنوع سوق دهد.

4- کیفیت بالا

5- سبک

در مقایسه با گچ بری های پیش ساخته سبک تر هستند.

6- انعطاف پذیر

این قابلیت کاربردی باعث می شود تا در جاهایی که از نظر شکل هندسی ناتراز هستند نیز بتوانید استفاده نمایید.

7- ضد حشرات

یکی از مهمترین ویژگی های ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان این است که محلی برای تجمع حشرات نمی باشد و حشرات در آن جا نمی گیرند.

8- تنوع بالای ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان:

مجموعه دکارت توانسته است در طی این سالها با توجه به سلیقه و نظرات مشتریان طیف وسیعی از محصولات و ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان را مهیا نماید.

به طور خلاصه می توان به محصولات مجموع دکارت با دسته بندی های زیر اشاره نمود:

ابزار گلویی:

ابزار گلویی برای پوشاندن کنج 90 درجه محل اتصال سقف به دیوار، با هدف ایجاد مرزی بین سقف و دیوار پیشنهاد می شود.

هدف از استفاده از ابزار گلویی دکارت این است که، تندی زاویه و لختی آن فضا را به وسیله ایجاد یک قوس نرم جایگزین نماییم.

در واقع برای سقف با استفاده از ابزارهای گلویی پیشنهادی در مجموعه دکارت، می توان یک کادر واحد ایجاد نمود که باعث زیباتر شدن سقف می شود.

در سقف هایی که دارای باند نور مخفی هستند، ابزار گلویی در محل تلاقی دیوار به زیر باند نور مخفی استفاده می شود. در عکسهای این ابزار فوق العاده شما می توانید این حس را که سقف از آن حالت خشک و بی روح خارج شده است را احساس نمایید.

از دیگر ویژگی های ابزارهای گلویی پلی یورتان عدم نمایان بودن محل اتصال ابزارها به همدیگر است به طوریکه پس از نقاشی درزی معین نیست.

ابزار قابسازی:

ابزارهای قاب سازی پلی یورتان دکارت (پلی اورتان) را یکی از مجذوب نمایندهترین ایده های طراحی دکوراسیون برای دیوارهای داخلی می باشد.

از ویژگی های مجذوب نماینده ابزارهای قابسازی جهت کنترل هماهنگی با سایر متریالها و یا کنترل شلوغی آزاردهنده، خاصیت رنگ پذیری این ابزارهاست به طوریکه می توان آنها را با دیوار به صورت همرنگ رنگ آمیزی نمود.

این کار باعث می شود تاکید روی ابزارهای قابسازی کم شود و با دیوار اصلی به صورت یک کل دیده شود که با اجرای این مهم، دیوارها در عین حال که دیزاین شده هستند اما شلوغی آزاردهنده ای نخواهند داشت.

ابزار گل دکوراتیو:

استفاده از موتیف های کلاسیک (موتیف ها یکی از عناصر تزئینی در معماری هستند که معمولا با الهام گرفتن از گلها و اشکال اسلیمی به صورت گچبری یا نقاشی روی سقف و دیوار اجرا می شوند) در سبک های کلاسیک و نئوکلاسیک بسیار متداول هستند.

این گلها در طرح ها و ابعاد گوناگون جوابگوی هر احتیاج و سلیقه ای می باشند و از آنها می توان در تزئین سقف و دیوار به عنوان تاج یک قاب کلاسیک، کنج انواع قابها و انواع طرح های اسلیمی استفاده نمود.

برای رسیدن به یک طرح کلاسیک خاص می توان از ترکیب چند گل استفاده کرد و به طرح مورد نظر رسید.

ابزار قرنیز:

قرنیز ها در محل اتصال دیوار به کف نصب می شوند تا نقش حفاظتی و زیبایی را برای دیوار ایفا نمایند. قرنیزها از جنس های مختلفی از جمله چوب، ام دی اف، پی وی سی، پلی یورتان و پلی استایرن ساخته می شوند که هر کدام دارای مزایا و معایبی هستند.

توجه شود که قرنیزهای چوبی و ام دی اف معمولا به مرور در محل اتصال شاخه ها به هم از هم فاصله می گیرند و نسبت به رطوبت و آب حساس هستند، در صورت آسیب دیدگی، امکان ترمیم وجود ندارد و می بایست تعویض گردند.

نکته مهم این است که قرنیزهای پی وی سی هم دارای مشکل معین بودن درز بین شاخه ها و حس مصنوعی و پلاستیکی بودن دارند.

در این میان قرنیزهای پلی اورتان به دلیل پایین بودن ضریب انبساط و انقباض دچار مشکل فاصله بین ابزارها نمی شوند.

بعلاوه با داشتن خاصیت رنگ پذیری، می توان بعد از نصب محل میخ ها را بتونه کرد و آن را رنگ آمیزی نمود تا یک قرنیز یکپارچه داشته باشید.

حساس به رطوبت و آب نیستند و در صورت آسیب دیدگی می توان بدون احتیاج به تعویض آن ها را ترمیم کرد. گزینه ایده آل برای رنگ دلخواه قرنیزها در طراحی دکوراسیون داخلی، قرنیزهای پلی یورتان (پلی اورتان) می باشند.

ابزار گل سقفی و دیواری:

استفاده از موتیف های کلاسیک (موتیف ها یکی از عناصر تزئینی در معماری هستند که معمولا با الهام گرفتن از گلها و اشکال اسلیمی به صورت گچبری یا نقاشی روی سقف و دیوار اجرا می شوند) در سبک های کلاسیک و نئوکلاسیک بسیار متداول هستند.

این گلها در طرح ها و ابعاد گوناگون جوابگوی هر احتیاج و سلیقه ای می باشند و از آنها می توان در تزئین سقف و دیوار به عنوان تاج یک قاب کلاسیک، کنج انواع قابها و انواع طرح های اسلیمی استفاده نمود.

برای رسیدن به یک طرح کلاسیک خاص می توان از ترکیب چند گل استفاده کرد و به طرح مورد نظر رسید.

نتیجه گیری:

با توجه به مطالب ارائه شده و تجربیات معماران داخلی، استفاده از ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان برای دکوراتیو کردن فضاهای در دسترس بسیار پیشنهاد می شود.

مجموعه دکارت این امکان را فراهم نموده است تا شما بتوانید با آنالیز گالری عکسهای ما از تجربه دیگر مشتریان ما بهره مند باشید و بعلاوه با آنالیز ایده های ارائه شده در وبسایت بتوانید تصمیم درست تری را اختیار نمایید.

شما بعلاوه می توانید با ارائه ابعاد فضاهای خود به کارشناسان ما پیشنهادهای استفاده از ابزار پیش ساخته پلی یورتان دکارت را دریافت نمایید.

منبع: www.decartstore.co

چقدر می پسندید؟

منبع: اتاق
انتشار: 28 آذر 1402 بروزرسانی: 28 آذر 1402 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 2289

به "معرفی ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان مجموعه دکارت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان مجموعه دکارت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید