مقاله: گرایش آموزش فلسفه به بچه ها و نوجوانان به آزمون کارشناسی ارشد علوم تربیتی 99 افزوده شد

به گزارش مرجع مقالات، عناوین دروس امتحانی نیز شامل؛ 1- زبان عمومی و تخصصی انگلیسی، فرانسه 2- آمار و روش های تحقیق در علوم تربیتی 3- روان شناسی تربیتی 4- روش ها و فنون تدریس 5- مبانی، اصول و فلسفه تعلیم و تربیت 6- مدیریت آموزشی 7- تکنولوژی آموزشی 8- سنجش و اندازه گیری در تعلیم و تربیت 9- مقدمات برنامه ریزی آموزشی و درسی 10- نظارت و هدایت 11- تعلیم و تربیت اسلامی 12- آموزش و پرورش تطبیقی 13- روانشناسی رشد می گردد. مجموعه ضرایب هر درس به تفکیک در جدول زیر بیان شده است.

مقاله: گرایش آموزش فلسفه به بچه ها و نوجوانان به آزمون کارشناسی ارشد علوم تربیتی 99 افزوده شد

ارشد علوم تربیتی دارای 9 رشته و 4 گرایش است، این رشته گرایش ها برای آزمون ارشد 99 شامل؛ برنامه ریزی درسی، تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش تعلیم و تربیت اسلامی، آموزش و به سازی منابع انسانی، آموزش بزرگسالان، تحقیقات آموزشی، تکنولوژی آموزشی، مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی، علوم تربیتی آموزش و پرورش تطبیقی، آموزش و پرورش ابتدایی، آموزش و پرورش پیش دبستانی خواهد شد. همچنین با اصلاحات اجرا شده در دفترچه آزمون کارشناسی ارشد سال 99 رشته­ گرایش فلسفه تعلیم و تربیت گرایش آموزش فلسفه به بچه ها و نوجوانان با کد ضریب 2 نیز به این آزمون افزوده شده است.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، با انتشار اصلاحات دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد سال 99 ضرایب و دروس بعضی از رشته ها تغییر کرد. مجموعه علوم تربیتی نیز یکی از رشته هایی است که دستخوش این تغییرات شد. در این گزارش قصد داریم تغییرات ضرایب و دروس رشته علوم تربیتی را برای کنکور 1399 نسبت به سال قبل مشخص کنیم تا داوطلبان بتوانند در صورت لزوم برنامه مطالعاتی خود را با این تغییرات ضرایب و دروس در مجموعه علوم تربیتی منطبق نمایند.

منبع مقاله: گرایش آموزش فلسفه به بچه ها و نوجوانان به آزمون کارشناسی ارشد علوم تربیتی 99 افزوده شد

انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1829

به "مقاله: گرایش آموزش فلسفه به بچه ها و نوجوانان به آزمون کارشناسی ارشد علوم تربیتی 99 افزوده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: گرایش آموزش فلسفه به بچه ها و نوجوانان به آزمون کارشناسی ارشد علوم تربیتی 99 افزوده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید