منصوریان: دست های پشت پرده وجود داشت تا دانشگاه آزاد قهرمان شود

به گزارش مرجع مقالات، سرمربی تیم ووشو پاس گفت: دست های پشت پرده وجود داشت تا دانشگاه آزاد قهرمان لیگ برتر ووشو شود و از سال 93 تا به امروز با وجود تمام زحمات نگذاشتند نتیجه بگیریم.

منصوریان: دست های پشت پرده وجود داشت تا دانشگاه آزاد قهرمان شود

حمیدرضا منصوریان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص غیبت تیم پاس ناجا در دیدار فینال لیگ ووشو گفت: ابتدا باید از خانی رئیس سازمان لیگ ووشو تشکر کنم که از لحاظ امکانات و شرایط برگزاری مسابقات را بسیار عالی برگزار کرد. طبق روال دوره های گذشته قبل از برگزاری مسابقات جلسه ای با حضور حسین اوجاقی نایب رئیس محترم فدراسیون و روئسای کمیته داوران برگزار کردیم که دوستان به شوخی عنوان کردند که منصوریان امسال دیگر اعتراض نداشته باش و من هم با شوخی گفتم جاده باید دو طرفه باشد. حتی عنوان کردم دوست ندارم نه تنها حق ما بلکه حق هیچ تیمی را ضایع نکنید.

سرمربی تیم ووشوی پاس ناجا شرح داد: بعد از این جلسه قرار شد بهترین داوری در مسابقات لیگ صورت بگیرد، اما متاسفانه روز گذشته اتفاقات دوره های گذشته دوباره تکرار شد. این در حالی است که ما در سالیان گذشته همیشه در تالو از لحاظ بازیکن ضعف داشتیم و با عملکرد تیم ساندا قهرمان می شدیم، اما امسال با جذب مجیری، وطن خواه، حسینی و بخشی که قهرمانان جهان و ایران ضعف تالو خود را جبران کردیم. با این وجود باز هم در تالو سَر بچه های ما را بریدند. نفرات ما در روزهای گذشته بیشترین امتیازات را در تالو کسب می کردند، اما به یک باره در روز فینال نفرات تیم دیگر خوب شدند و امتیازات بیشتری دریافتد.

وی با تاکید بر اینکه دست های پشت پرده وجود داشت تا این تیم قهرمان نشود، گفت: دوستان بعد از اینکه تیم پارس جنوبی تصمیم گرفت با نفرات اصلی در مسابقات حضور نداشته باشد، به این تیم نامه زدند که باید نفرات اصلی خود را به دانشگاه آزاد بدهد و نباید بازیکنی به ما بدهد. در این شرایط نیز اعلام کردیم که هیچ ایرادی ندارد و هر کسی آزاد بود را جذب خواهیم کرد. حتی نفرات تیم ملی را تهدید کرده بودند که در صورت حضور در تیم پاس با آنها برخورد خواهد شد. همه این اتفاقات به گونه ای طراحی شده بود که دانشگاه آزاد قهرمان شود شود. حتی صدای یکی از مربیان را داریم که در گفت وگو با یکی از بازیکنان به نیروی انتظامی توهین و اعلام کرده بود که در صورت حضور در تیم ما پولی به او نخواهیم داد.

منصوریان با اشاره به صحبت های امیر صدیقی با سرپرست تیم پاس ناجا گفت: بعد از اتفاقات مسابقات تالو، سرهنگ احمدی با رئیس فدراسیون تماس گرفت و محترمانه درخواست کرد که اگر قرار است داوری ها اینگونه باشد تا تیم دانشگاه آزاد قهرمان شود، ما در فینال حضور نداشته باشیم، اما صدیقی اعلام کرد، بروید و دیگر نزدیک فدراسیون ووشو نشوید. پاس چه بَدی به فدراسیون ووشو کرده است که باید اینگونه برخورد شود و ما همیشه به عنوان سرباز چه در نیروی انتظامی و چه در ووشو فعالیت کردیم.

وی در خصوص احتمال محرومیتش از سوی فدراسیون ووشو تاکید کرد: حق دریافتی است و چرا باید من را در حالی که هیچ بی احترامی نکردم محروم کنند؟ اینگونه رفتارها با تیم پاس از سال 93 اجرا شده است و هر سال با وجود تمام زحمات و هزینه ها سرمان را بریدند.در تمام این سال ها هر بار که این رفتار انجام شد به شکل محترمانه اعتراض کردم و حتی در صورت عدم توجه به اعتراض مان به خاطر اینکه اعتقاد داشتم عضو یک خانواده هستیم، حرفی نزدیم. دیگر تحمل اینگونه رفتارها کافی است و اعتقاد دارم برای نتیجه دریافت در ووشو باید باج بدهم. ما نظامی هستیم و به خاطر اینکه باج نمی دهیم خیلی ها دوست ندارند که ما باشیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1461

به "منصوریان: دست های پشت پرده وجود داشت تا دانشگاه آزاد قهرمان شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان: دست های پشت پرده وجود داشت تا دانشگاه آزاد قهرمان شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید