ویارئال 1-4 بارسا؛ سرانجام موقتی بحران

به گزارش مرجع مقالات، بارسلونا در دیداری خارج از خانه با نتیجه 4-1 ویارئال را شکست داد.

ویارئال 1-4 بارسا؛ سرانجام موقتی بحران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، آبی و اناری ها که در دو ملاقات اخیر، 4 امتیاز از دست داده بودند، در ملاقات امشب نمایش بهتری داشتند و در نهایت به لطف درخشش لوئیس سوارز و آنتوان گریزمان، به یک پیروزی پرگل رسیدند.

بارسلونا بازی را هجومی شروع کرد و خیلی زود به گل رسید. روی یک حرکت از سمت چپ بود که ارسال زمینی یوردی آلبا به دهانه دروازه ویارئال، با اشتباه پائو تورس همراه شد و یک گل به خودی به ثمر رسید.

رجحان بارسایی ها هم ادامه پیدا کرد و این تیم بر بازی مسلط بود اما در دقیقه 14، این ویارئال بود که به گل تساوی رسید. ابتدا این سانتی کاسورلا بود که با یک شوت محکم، دروازه تراشتگن را هدف قرار داد. دروازه بان آلمانی بارسا توپ را ناقص دفع کرد و توپ برگشتی را جرارد موره نو تبدیل به گل تساوی میزبان کرد.

بارسا دو دقیقه بعد می توانست توسط سوارز به گل تساوی برسد اما واکنش خوب سرخیو آسنخو، دروازه ویارئال را بسته نگه داشت. اما در دقیقه 20، سوارز انتها توانست گل دوم بارسا را به نام خود ثبت کند. حرکت خوب مسی از میانه زمین و پاس او را ستاره اروگوئه ای با یک شوت تماشایی، تبدیل به گل دوم بارسا کرد.

تسلط بارسا بر بازی ادامه داشت اما این ویارئال بود که می توانست در دقیقه 30، روی یک ضدحمله، بارسا به گل تساوی برسد اما شوت سرکش چوکووئِزه، از بالای دروازه بارسا به بیرون رفت. در ادامه بازی متعادل شد و در دقیقه 36، کارلوس باکا که تنها یک دقیقه از ورودش به زمین به جای آلکاسر سپری شده بود، می توانست از زاویه ای بسته دروازه میهمان را باز کند اما واکنش تراشتگن، مانع از گلزنی او شد.

یک دقیقه بعد نوبت بارسا بود که تا آستانه زدن گل سوم پیش رفت اما باز هم آسنخو با یک واکنش خوب، مانع از گلزنی ویدال شد. حملات بارسا ادامه داشت تا اینکه این تیم در دقیقه 45، انتها اختلاف را به دو گل افزایش داد. این بار هم مسی بود که در نقش گلساز ظاهر شد و روی پاس پشت پای او، گریزمان با یک ضربه چیپ تماشایی، دروازه آسنخو را باز کرد. نیمه اول با رجحان 3-1 بارسا به سرانجام رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1089

به "ویارئال 1-4 بارسا؛ سرانجام موقتی بحران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویارئال 1-4 بارسا؛ سرانجام موقتی بحران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید