پرداخت 90 میلیارد ریال وام قرض الحسنه به هنرمندان

به گزارش مرجع مقالات، بانک قرض الحسنه مهر ایران با همکاری صندوق اعتباری هنر به بیش از 1700 هنرمند تسهیلات قرض الحسنه به اعتبار 90 میلیارد ریال پرداخت کرد.

پرداخت 90 میلیارد ریال وام قرض الحسنه به هنرمندان

به گزارش مرجع مقالات، سقف وام های اعطایی از محل منابع بانک قرض الحسنه مهر ایران 200 میلیون ریال بوده است و هنرمندان با معرفی صندوق اعتباری هنر، در سراسر کشور از این تسهیلات قرض الحسنه برخوردار شده اند.

همکاری میان بانک قرض الحسنه مهر ایران و صندوق اعتباری هنر به منظور تامین و رفع احتیاجات ضروری جامعه نویسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان از طریق پرداخت وام های قرض الحسنه با کارمزد 4 درصد از سال 1396 آغاز شده است.

بانک مهر ایران اعلام آمادگی کرده درصورتیکه صندوق اعتباری هنر در تامین بخشی از منابع همکاری کند، با ایجاد هم افزایی و مشارکت به میزان معادل منابع صندوق به هنرمندان تسهیلات پرداخت کند.

طبق اعلام روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، این بانک در راستای برنامه های مسئولیت اجتماعی خود، برنامه اعطای تسهیلات قرض الحسنه به هنرمندان را اجرا کرده و در این زمینه همکاری هایی را نیز با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای اعطای تسهیلات قرض الحسنه به دانشجویان، کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی برای حمایت از مددجویان ، بنیاد برکت برای حمایت از اشتغال روستاییان و بنیاد مسکن برای حمایت از مسکن روستایی داشته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 385

به "پرداخت 90 میلیارد ریال وام قرض الحسنه به هنرمندان" امتیاز دهید

1 کاربر به "پرداخت 90 میلیارد ریال وام قرض الحسنه به هنرمندان" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت 90 میلیارد ریال وام قرض الحسنه به هنرمندان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید