آخرین خبر از شرایط سورنا ستاری پس از مشکل قلبی

به گزارش مرجع مقالات، خبرنگاران : سورنا ستاری روز شنبه در حاشیه مراسم افتتاح ساختمان اندیشه 2 شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بدلیل بروز مشکل قلبی به بیمارستان منتقل شد.

آخرین خبر از شرایط سورنا ستاری پس از مشکل قلبی

به گزارش به نقل از ایرنا، شرایط سلامت سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری که روز شنبه در جریان سفر به اصفهان بدلیل مشکل قلبی به بیمارستان تخصصی شهید چمران این شهر منتقل شده بود، مساعد است.

سورنا ستاری روز شنبه در حاشیه مراسم افتتاح ساختمان اندیشه 2 شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بدلیل بروز مشکل قلبی به بیمارستان منتقل شد.

رییس این شهرک شبانگاه شنبه گفت: حال آقای ستاری پس از انتقال به بیمارستان مساعد شد و بعد از انجام آزمایش کامل به تشخیص گروه پزشکی، نیازی به بستری کردن وی نبود.

جعفر قیصری افزود: معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در صحت و سلامت با پرواز ساعت 19:15 امشب راهی تهران شد.

همچنین یک منبع آگاه در بیمارستان شهید چمران اصفهان در گفت و گو با ایرنا گفت: شرایط جسمی معاون رییس جمهوری بگونه ای بود که نیاز به بستری نداشت و فقط چند آزمایش انجام شد.

به گزارش ایرنا، امروز با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، ساختمان اندیشه 2 در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با هزینه 15 میلیارد تومان از محل اعتبارات دولتی و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در 2 هزار و 500 مترمربع زیربنا و استقرار 30 شرکت فناور افتتاح شد.

سورنا ستاری در سفر خود به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از محصولات دانش بنیان مختلف مانند اتاق رویشگر خوراک دام هیدروپوتیک، شیر فوق ایمن علیه ویروس کرونا و سیستم های تنفسی، پارک تجهیزات پزشکی و سلامت و کارگاه های جدید تجاری سازی و فناوری نیز بازدید کرد.

وی در سفر به اصفهان از تعدادی از شرکت های مستقر در شهرک صنعتی جی نیز بازدید و طرح توسعه آزمایشگاه مرکزی دانشگاه اصفهان را افتتاح کرد.

بازدید از دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی و افتتاح مرکز اسنواتک در ناحیه نوآوری دانشگاه اصفهان در زمره دیگر برنامه های سفر سورنا ستاری به اصفهان بود.

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان نخستین سازمان مؤسس مراکز رشد و پارک های علم و فناوری در کشور، فعالیت خود را از سال 1380 با هدف حمایت و هدایت شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان آغاز کرد.

اکنون بیش از 580 شرکت دانش بنیان و واحد فناور با اشتغال بیش از هفت هزار و 800 دانش آموخته دانشگاهی در این شهرک مستقر است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 27 خرداد 1400 بروزرسانی: 27 خرداد 1400 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1640

به "آخرین خبر از شرایط سورنا ستاری پس از مشکل قلبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین خبر از شرایط سورنا ستاری پس از مشکل قلبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید