اولین واکنش فرهاد مجیدی به حواشی و شایعات جنجالی

به گزارش مرجع مقالات، سرمربی استقلال در پست خوشامدگویی به پین اولین موضع خود در مورد اتفاقات اخیر باشگاه را سربسته اعلام کرد.

اولین واکنش فرهاد مجیدی به حواشی و شایعات جنجالی

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، فرهاد مجیدی در صفحه اینستاگرامش به حواشی اخیر باشگاه استقلال، شایعات پیرامون محرومیتش، کوشش برای برکناری اش و بعلاوه حضور مربی ایتالیایی واکنش نشان داد.

سرمربی استقلال تنها خبر واقعی و خوشایند این روزهای استقلال را حضور مربی ایتالیایی استقلال دانست و توضیح داد که استقلال این روزها وسط طوفان اخبار قلابی و نقشه های غیراخلاقی واقع شده است.

فرهاد مجیدی در پست اینستاگرامی نوشته است: یادمان نرود که در وسط طوفان اخبار قلابی و نقشه های غیراخلاقی، حضور این مرد بزرگ، تنها خبر واقعی و خوشایند استقلال در این روزهاست. خوش آمدی به تهران؛ آقای پین.

مجیدی با این متن و عکسی دو نفره از خود و پین در حالتی خندان به دستیار ایتالیایی اش ورود به تهران را خوشامد گفته است.

تصویر پست اینستاگرامی فرهاد مجیدی را در زیر ببینید:

گابریله پین در تمرین روز گذشته استقلال شاهد اتفاقاتی بود که او را متحیر نموده بود. در حالیکه بازیکنان این تیم برای انجام تمرین راهی مجموعه تمرینی انقلاب شده بودند، با ممانعت مأمورین این مجموعه روبرو شدند و به آنها اجازه حضور در محل تمرین داده نشد تا پس از رایزنی های فرهاد مجیدی با امیرحسین فتحی مدیر این مجموعه، مشکل آبی ها فقط برای تمرین دیروز حل شد.

این اتفاق در حالی رخ داد که گابریله پین مربی ایتالیایی آبی پوشان زودتر از سایر بازیکنان خودش را به مجموعه تمرینی انقلاب رسانده بود که با برخورد نگهبانان روبرو شد. مسئله ای که باعث حیرت پین شد و به نظر می رسد او برای نخستین بار در طول دوران حرفه ای خود، با این مسئله روبرو شده است.

نکته عجیب دیگر اینکه تمامی وسایل شخصی بازیکنان و کادرفنی استقلال از جمله گابریله پین از قبل درون کمپ تمرینی مانده بود و مأمورین حفاظتی مجموعه ورزشی انقلاب حتی به آبی ها اجازه برداشتن این وسایل را ندادند که این برخوردها منجر به تعجب و حیرت گابریله پین گشت و او مات و مبهوت در حال نظاره کردن شرایط موجود بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1799

به "اولین واکنش فرهاد مجیدی به حواشی و شایعات جنجالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین واکنش فرهاد مجیدی به حواشی و شایعات جنجالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید