حمله زورگیرها به ستاره ایرانی در مسیر آمریکا ، تعقیب و گریز قهرمان ملی پوش تا فرودگاه

به گزارش مرجع مقالات، نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن قبل از سفر به آمریکا با یک حادثه عجیب روبرو شد.

حمله زورگیرها به ستاره ایرانی در مسیر آمریکا ، تعقیب و گریز قهرمان ملی پوش تا فرودگاه

به گزارش خبرنگاران آنلاین، احسان حدادی نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن بامداد روز آدینه همراه با خانواده اش به سمت فرودگاه امام(ره) رفت تا از آنجا برای برپایی اردویی یک تا 2 ماهه به کشور آمریکا سفر کند. این ورزشکار پیش از رسیدن به فرودگاه با حادثه عجیبی روبرو شد و اتفاقات برای وی به شکلی رقم خورد که ممکن بود برای او و خانواده اش حادثه ناگواری رخ دهد.

  • ورزشکار سرشناس ایرانی انتها به آمریکا رفت

حدادی در خصوص این اتفاق گفت: بامداد روز آدینه به همراه خانواده ام در حال رفتن به سمت فرودگاه امام(ره) بودم تا از آنجا برای برگزاری اردو به سمت آمریکا حرکت کنم که در حین حرکت با حادثه عجیبی روبرو شدیم.

وی اضافه کرد: با اینکه فاصله زیادی تا عوارضی تهران و قم مانده بود به یک باره یک خودرو ناشناس دنبال ما افتاد و با چراغ زدن خواهان توقف ماشین ما شدند. من متوجه شدم آن ها زورگیر هستند، بدون توجه به این موضوع به مسیرم ادامه دادم اما آنها حتی با بوق زدن هم دست از تعقیب ما بر نمی داشتند.

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن ادامه داد: تا نزدیک عوارضی این موضوع ادامه داشت و زمانی که نزدیک عوارضی شدیم خودرو را به سمت اتومبیل آن ها برگردانم و قصد داشتم با آن ها شاخ به شاخ شوم که از این موضوع صرف نظر کردم. با اینکه جاده یکطرفه بود و جایی برای دور زدن آن خودرو وجود نداشت، اما راننده اش می خواست یکطرفه جاده را خلاف برود که از انجام این کار صرف نظر کرد و دوباره تا فرودگاه به مسیرش ادامه داد.

حدادی در سرانجام گفت: پس از این اتفاق من در تماسی با پلیس موضوع را گفتم و چون پرواز داشتم قرار شد آنها به این مسئله رسیدگی نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 خرداد 1402 بروزرسانی: 2 خرداد 1402 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 2233

به "حمله زورگیرها به ستاره ایرانی در مسیر آمریکا ، تعقیب و گریز قهرمان ملی پوش تا فرودگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله زورگیرها به ستاره ایرانی در مسیر آمریکا ، تعقیب و گریز قهرمان ملی پوش تا فرودگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید