حناچی لایحه زیست شبانه را امضا نکرد

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه حناچی باید هرچه زودتر برنامه عملیاتی تحقق زیست شبانه را امضا کند، گفت: حناچی لایحه زیست شبانه را امضا نکرده است.

حناچی لایحه زیست شبانه را امضا نکرد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، زهرا نژادبهرام در یکصد و هشتاد و سوم جلسه شورای شهر تهران درباره موضوع زیست شبانه گفت: طرح الزام شهرداری تهران به برنامه ریزی و انجام اقدامات لازم برای بسترسازی تحقق زیست شبانه در چشم انداز سال 1404، 16 بهمن سال گذشته در صحن شورا مصوب شد و طبق این مصوبه قرار بوده است که شهرداری تهران لایحه برنامه عملیاتی برنامه ریزی و انجام اقدامات لازم را طی سه ماه به شورای شهر ارسال کند.

وی افزود: طبق آخرین پیگیری های اجرا شده مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران با همکاری معاونت هماهنگی امور مناطق، معاونت شهرسازی و معماری و معاونت فرهنگی و اجتماعی با برگزاری جلسات کارشناسی و احصا نقطه نظرات سایر حوزه های مرتبط نسخه نهایی لایحه برنامه عملیاتی تحقق شهر دیدار در تهران را تهیه کرده است.

این عضو شورای شهر تهران گفت: علی رغم گذشت دو ماه از زمان نهایی شدن لایحه و منقضی شدن مهلت مصوب در مصوبه شورای شهر تهران هنوز این لایحه به صورت رسمی و با امضای شهردار تهران به شورای شهر ارسال نشده است.

نژادبهرام تاکید کرد: در شورای شهر انتظار داریم پیروز حناچی دستورات لازم مبنی بر تسریع در ارسال لایحه مربوطه به شورای شهر را صادر کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 بهمن 1398 بروزرسانی: 13 بهمن 1398 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 606

به "حناچی لایحه زیست شبانه را امضا نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حناچی لایحه زیست شبانه را امضا نکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید