خبرنگاران وعده کیم به روستائیان سیلزده محقق شد

به گزارش مرجع مقالات، پکن- خبرنگاران- رسانه های دولتی کره شمالی گزارش دادند محموله غلاتی که کیم جونگ اون رهبر کره شمالی قول داده بود برای قربانیان سیلاب در روستاها فراهم کند به دست نیازمندان رسیده است.

خبرنگاران وعده کیم به روستائیان سیلزده محقق شد

به گزارش خبرنگاران از خبرگزاری مرکزی کره شمالی، کیم در بازدید هفته گذشته خود از منطقه تای چونگ ری در ناحیه اونفا واقع در استان شمالی هوانگه وعد داده بود مقداری غله را از سهم ویژه خود برای قربانیان سیل به این منطقه که سیل باعث تخریب 900 خانه و 600 هکتار مزرعه برنج شده بود ارسال کند.

خبرگزاری کره شمالی روز دوشنبه گزارش کرد کامیون های حامل غلات صبح روز یکشنبه وارد شهرستان اونفا شدند و مراسمی با عنوان انتقال هدایای ارسال شده توسط رهبر کره شمالی برای مردم برگزار گردید.

این گزارش افزوده است یاری های عظیم و عاشقانه کیم جونگ اون که امنیت و خوشبختی مردم را در اولویت قرار داده است در منطقه سیلزده اونفا به دست مردم رسیده است؛ غلات ذخیره کیم به انبار ویژه غلاتی اشاره دارد که می توان در صورت بروز بحران یا جنگ با دستور کیم از آن استفاده کرد.

سیل ناشی از باران های شدید از هفته پیش در بخش هایی از کره شمالی شروع شده و پیش بینی می گردد تا اواخر این هفته نیز ادامه داشته باشد وقوع سیل در کره شمالی در شرایطی است که این کشور از 6 ماه به دلیل شیوع ویروس کرونا مرزهای خود را با چین بسته است و تحت شدیدترین تحریم های سازمان ملل و آمریکا قرار گرفته است.

استان هوانگه از استان های اصلی فراوری غلات در کره شمالی است و تخریب مزارع این استان تاثیر زیادی بر فراوری محصولات کشاورزی در کل کشور دارد.

منبع: ایرنا
انتشار: 10 مهر 1399 بروزرسانی: 10 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1145

به "خبرنگاران وعده کیم به روستائیان سیلزده محقق شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران وعده کیم به روستائیان سیلزده محقق شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید