رژه نظامی روز پیروزی در مسکو لغو نخواهد شد

به گزارش مرجع مقالات، وزارت دفاع روسیه تدابیر امنیتی برای حفظ سلامت کلیه نظامیان شرکت کنندگان در مراسم رژه روز پیروزی، در سالگرد انتها جنگ جهانی دوم را تقویت نموده و بعید است که این مراسم به دلیل عفونت ویروس کرونا لغو گردد.

رژه نظامی روز پیروزی در مسکو لغو نخواهد شد

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، روزنامه ایزوستیا، چاپ مسکو، به نقل از منابع خبری خود امروز نوشت: وزارت دفاع روسیه اقدامات امنیتی به منظور حفاظت از شرکت کنندگان در رژه نظامی روز پیروزی در میدان سرخ مسکو در تاریخ نهم ماه مه (20 اردیبهشت ماه) به مناسبت عظیمداشت هفتادوپنجمین سالگرد خاتمه جنگ عظیم میهنی (جنگ جهانی دوم) در مقابل تهدید شیوع ویروس جدید کرونا را تقویت نموده است.

طبق اطلاعات این مقام وزارت دفاع، تمامی شرکت کنندگان در رژه آینده توسط پزشکان تحت نظارت قرار داشته و به طور مرتب تحت معاینات پزشکی قرار می گیرند. مرخصی کلیه نیروهای مسلح قبل از برگزاری رژه لغو شده و افرادی که در محدوده های قرنطینه حضور دارند، فقط می توانند در قلمرو واحدهای نظامی خود آمد و شد داشته باشند.

به گفته وی، آن دسته از نظامیانی که از سایر مناطق قرار است در رژه نظامی 9 ماه مه شرکت داشته باشند، از هم اکنون به منطقه مسکو رسیده و در قلمرو مناطق مستقر بوده و مراحل تمرینات خود برای انجام رژه را پشت سر می گذارند و تحت نظارت دقیق پزشکان نظامی قرار داشته و تمامی اصول بهداشتی برای مراقبت از عدم ابتلا به ویروس کرونا در پادگان ها رعایت می گردد.

وی یادآور شد که تمامی سربازان قبل از آغاز کلاس های خود از نظر درجه حرارت بدن و بهداشت شخصی کنترل می گردد و این اقدامات در محیط های نظامی کار چندان دشواری نیست. بدین ترتیب هر چند در رویدادهای جمعی امکان آلودگی وجود دارد، ولی مراسم رژه نظامی نهم ماه مه چنین نیست و بعید به نظر می رسد که گسترش ویروس کرونا موجب لغو این مراسم باشکوه گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 872

به "رژه نظامی روز پیروزی در مسکو لغو نخواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رژه نظامی روز پیروزی در مسکو لغو نخواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید