محدودیتی برای فعالیت دانشجویان در روز دانشجو نداریم

به گزارش مرجع مقالات، معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی ایران با تاکید بر اینکه محدودیتی برای فعالیت دانشجویان در روز دانشجو نداریم، گفت: هیچ حد و مرز و خطوط قرمزی برای برگزاری برنامه های روز دانشجو در این دانشگاه وجود ندارد و دانشجویان با رعایت قوانین کشور و دانشگاه می توانند برنامه های خود را برگزار نمایند.

محدودیتی برای فعالیت دانشجویان در روز دانشجو نداریم

دکتر سید علی جواد موسوی در گفت وگو با مرجع مقالات، ضمن بیان این مطلب ایجاد فضای با نشاط و به دور از استرس برای دانشجویان را یکی از سیاست های اصلی در عرصه معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی ایران دانست و اظهار کرد: خوشبختانه طی سال های اخیر در راستای تامین این فضا نشست های زیادی بین مسئولان دانشگاه و دانشجویان برگزار می گردد و تعامل دو سویه ای با دانشجویان وجود دارد.

وی با تاکید بر اینکه در برنامه های روز دانشجو دنبال ایجاد فضایی شاد و بانشاط برای دانشجویان هستیم، توضیح داد: خوشبختانه این فضا در دانشگاه تا حدودی ایجاد شده است و انتظار داریم دانشجویان نیز برنامه های مناسبتی خود نظیر روز دانشجو را با شور و نشاط بیشتری برگزار نمایند و هیچ مانع و محدودیتی برای شکل گیری این فضا در دانشگاه علوم پزشکی ایران از سوی مسئولان وجود ندارد.

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: یکی از خواسته های ما از دانشجویان این است که بدون هیچ ترس و دلهره ای می توانند از مسئولان دانشگاه انتقاد سازنده نمایند و خواسته های خود را بیان نمایند.

موسوی در انتها مشارکت دانشجویان علوم پزشکی ایران در فعالیت های جهادی را بسیار بی نظیر توصیف کرد و گفت: جو دانشگاه برای برگزاری برنامه های مختلف دانشجویی بسیار مناسب است و خوشبختانه دانشجویان نیز رغبت بیشتری برای حضور در انواع برنامه ها نظیر برنامه های جهادی نشان می دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 فروردین 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 59

به "محدودیتی برای فعالیت دانشجویان در روز دانشجو نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیتی برای فعالیت دانشجویان در روز دانشجو نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید