هادی: حمایت از بیماران وظیفه انسانی است، حسین خانی: مبارزه با سرطان کمتر از قهرمانی نیست

به گزارش مرجع مقالات، مراسم گلریزان کشتی گیر سابق و مبتلا به سرطان با حضور تعدادی از کشتی گیران، پیشکسوتان و ملی پوشان کشتی، در سالن مرحوم توفیق جهانبخت برگزار گردید.

هادی: حمایت از بیماران وظیفه انسانی است، حسین خانی: مبارزه با سرطان کمتر از قهرمانی نیست

به گزارش ،مراسم گلریزان کشتی گیر سابق و مبتلا به سرطان با حضور تعدادی از کشتی گیران، پیشکسوتان و ملی پوشان کشتی، در سالن مرحوم توفیق دنیابخت برگزار گردید. این مراسم با هدف حمایت معنوی از 50 بیمار مبتلا به بیماری خاص به ویژه احسان میرزایی کشتی گیر پیشین در رشته کشتی آزاد و گراپلینگ که از یک سال پیش به بیماری سرطان لنفاوی مبتلا شده است برگزار گردید.

میرزایی با تشکر از همدلی و همراهی کشتی گیران با وی در مبارزه با بیماری سرطان گفت: واقعا از این حرکت روحیه بخش خوشحال هستم و امیدوارم بتوانم زودتر از آن چه فکر می کردم، به کشتی باز گردم.

ورزشکاران و حاضران در این مراسم، این کشتی گیر را برای دقایقی تشویق کردند تا وی را در مبارزه با این بیماری، حمایت و همراهی نمایند.

پرویز هادی دارنده مدال برنز دنیا و طلای بازی های آسیایی با ابراز خرسندی از حضور در این مراسم گفت: حضور در این مراسم یک وظیفه انسانی است و ما هم با الگوگیری از مرحوم تختی در این مراسم حضور پیدا کردیم تا هم روحیه ای برای این کشتی گیر باشد و هم بتوانیم به وی در جهت مداوای بیماری اش یاریی کنیم.

مصطفی حسین خانی نفر سوم کشتی آزاد دنیا نیز در این مراسم ­اظهار داشت: این بیماران، قهرمانان زندگی خودشان در مبارزه با بیماری سرطان هستند و مبارزه آن ها کمتر از قهرمانی نیست. کشتی گیران و ورزشکاران با منش و الگوی پهلوانی می توانند با روحیه دادن با این بیماران، آن ها را در مبارزه با بیماری یاری نمایند.

هدیه مشکوک اماراتی ها به رئیس اتحادیه دنیای کشتی

آمادگی آزاد و فرنگی کاران برای حضور در رقابت های مهم سال2019

آزادکاران در جام دنیای شرکت نمی نمایند

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 خرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 87

به "هادی: حمایت از بیماران وظیفه انسانی است، حسین خانی: مبارزه با سرطان کمتر از قهرمانی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هادی: حمایت از بیماران وظیفه انسانی است، حسین خانی: مبارزه با سرطان کمتر از قهرمانی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید