آغاز به کار 20 دستگاه پیشرفته مه پاش ضدعفونی کننده در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت

به گزارش مرجع مقالات، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تاکید بر لزوم انجام اقدامات پیشگیرانه به منظور مقابله با انتشار ویروس کرونا در سیستم حمل و نقل عمومی گفت: به این منظور، تجهیز ناوگان اتوبوسرانی پایتخت به امکانات جدید برای جلوگیری از انتشار ویروس و گسترش بیماری کرونا آغاز شده است.

آغاز به کار 20 دستگاه پیشرفته مه پاش ضدعفونی کننده در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت

به گزارش مرجع مقالات، مهندس محمود ترفع با اعلام آغاز به کار 20 دستگاه پیشرفته مه پاش موسوم به فوگر در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت، اضافه کرد: این مه پاش ها که به منظور پخش مواد ضد عفونی کننده تحویل سامانه های اتوبوسرانی پایتخت شده اند، از امروز کار خود را آغاز کردند.

او در مورد دلیل به کارگیری دستگاه های مجهز مه پاش در ناوگان اتوبوسرانی تهران گفت: این دستگاه ها به منظور ضد عفونی کردن پرحجم و در عین حال، دقیق تر و کامل تر اتوبوس ها و افزایش سرعت و ارتقای کیفیت عملیات ضد عفونی به کار گرفته شده اند.

ترفع درباره نحوه عملکرد دستگاه های جدید مه پاش نیز توضیح داد: این دستگاه ها مواد ضد عفونی کننده را مانند دستگاه بُخور سرد، پودر می کنند و به تمام منافذ اتوبوس ها نفوذ کرده و آن ها را تحت پوشش کامل قرار می دهند.

وی با اعلام این که راهبری دستگاه های مه پاش را اپراتورهای آموزش دیده بر عهده دارند، تاکید کرد: این اپراتورها مجهز به لباس های مخصوص و ماسک های فیت فیس کارتریج دار کلر موسوم به ماسک های ضد ویروس هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران؛ مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اعلام نمود: این 20 دستگاه مه پاش در شرایط سخت تحریم های ناجوانمردانه به دشواری وارد کشور شده و از گمرک ترخیص شده اند و اگر اراده شهردار تهران و پشتیبانی ها و پیگیری های ایشان نبود، ورود این دستگاه ها به کشور و فعالیت آن ها در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت هرگز امکان پذیر نمی شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 881

به "آغاز به کار 20 دستگاه پیشرفته مه پاش ضدعفونی کننده در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز به کار 20 دستگاه پیشرفته مه پاش ضدعفونی کننده در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید