ترامپ متقلب در بازی گلف

به گزارش مرجع مقالات، یک ستون نویس سابق آمریکایی در سرویس ورزشی می گوید، وضع غریب و مضحک گلف بازی دونالد ترامپ مطالب بسیاری را درباره این رئیس جمهوری آمریکا فاش می نماید و مایه وحشت او برای آینده ایالات متحده می گردد.

ترامپ متقلب در بازی گلف

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه گاردین، ریک ریلی با توصیف مردی که 30 سال است او را می شناسد، گفت: دونالد ترامپ بدترین متقلب تا به امروز است و اهمیتی نمی دهد که چه کسی می داند. او ادامه داد: همیشه گفته ام گلف مسائل بسیاری را درباره یک مرد فاش می نماید و گلف یک عالمه زشتی در این رئیس جمهوری را برملا می سازد.

ریک ریلی که سابقا ستون نویس مجله اسپورتز ایلاستریتد (Sports Illustrated) بود، کتابی تحت عنوان فرمانده تقلب: گلف چگونه ترامپ را شرح می دهد به رشته تحریر درآورده است.

ریلی می گوید: گلف سرگرمی به شدت خوبی است که همچنین دورویی وحشتناک این رئیس جمهوری را به عنوان یک گلف باز نشان می دهد. شما بیشتر می خندید، اما برخی اوقات گریه می کنید. چگونه این رخ داد؟ او به عنوان یک گلف باز واقعاً مرا می رنجاند. تقلب؟ متنفرم. راه بردن چرخ دستی روی چمن؟ متنفرم. پوشیدن لباس هایی که دو سایز برایش کوچک تر هستند؟ شوخی نکن. لگد زدن به توپتان به طوری که پادوها شما را پله صدا نمایند؟ از این هم متنفرم. بیشتر از همه از این متنفرم که او چطور باعث می گردد که کشورم آنقدر احمق به نظر برسد. از کاری که او با سیاره ام می نماید، تنفر دارم. از کاری که او با بچه ها در مرز می نماید، متنفرم. مسئله ای با جمهوری خواستار ندارم اما نمی توانم این شخص را تحمل کنم. من عاشق گلف هستم و او این بازی را سی سال تنزل داده است. همان موقع که با روری مک ایلروی و ریکی فولر خوب شد، ما این احمق متقلب چاق را شناختیم.

دکتر لنس دودز، روانپزشک دانشگاه هاروارد به ریلی می گوید که ترامپ مرد بسیار بیماری است که تمام صفات یک اختلال شخصیت خودشیفتگی را نشان می دهد. او گفت: این وحشتناک است که او باید در گلف تقلب کند، همان ورزشی که در آن ما به خود-کنترلی می رسیم. در هر ورزش دیگری داورانی وجود دارند اما در زمین گلف اگر 200 یارد فاصله داشته باشید می توانید توپ را بزنید و از آن فاصله بگیرید. من به بنیاد ملی گلف زنگ زدم. آن ها گفتند که 90 درصد گلف بازان تقلب نمی نمایند. گلف بازی شرافتمندانه ای است اما این شخص یک لکه بزرگ زشت نارنجی روی آن می گذارد. این واقعا مرا ناراحت و عصبی می نماید.

عصبانیت ریک ریلی نسبت به ترامپ با این واقعیت جالب تر می گردد که آن ها مدت هاست یکدیگر را می شناسند و او اعتراف می نماید که زمانی این میلیاردر را دوست داشته است. او گفت: من او را به عنوان یک نویسنده دوست داشتم زیرا او افسانه نویس دیوانه ای است که به حدی دروغ های بزرگ می گوید که بتوان آن ها را در رژه میسی (رژه روز شکرگزاری) در آسمان شناور کرد. او کپی برابر اصل است. اگر او بگوید آیا می توانید فردا برای مصاحبه اینجا باشید؟ پرواز نیمه شب می گرفتم که بتوانم به آن مصاحبه برسم. هر کاری می کردم تا مصاحبه را از دست ندهم اما اگر مجبور بودم با او دوباره گلف بازی کنم و این برای نگارش مطلبم نبود، هرگز این کار را نمی کردم.

ریک ریلی در مطلب خودش به نقل از جک نیکولاس، مشهورترین بازیکن گلف آمریکا نوشت: ترامپ هنگام بازی با او با تغییر امتیازات ثبت شده دو طرف در بازی کوشش کرد تا تقلب کند. همچنین بازیکن هایی که اخیرا با ترامپ رقابت نموده اند، می دانند تایگر وودز، گلف باز مشهور دنیا هم اگر با ترامپ بازی کند، به علت تقلب های او، شکست می خورد. از جمله مواردی که ترامپ در زمین بازی مرتکب می گردد، جابجا کردن توپ های گلف است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 594

به "ترامپ متقلب در بازی گلف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ متقلب در بازی گلف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید