تقی زاده: دارائی های استقلال و پرسپولیس بیشتر از بدهی هایشان است

به گزارش مرجع مقالات، معاون وزیر ورزش و جوانان درباره دارایی های سرخابی های پایتخت توضیحاتی داد.

تقی زاده: دارائی های استقلال و پرسپولیس بیشتر از بدهی هایشان است

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، جمشید تقی زاده معاون وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در رابطه با این مراسم اظهار داشت: با توجه به تقاضای بازنشستگی از سوی رضا گل محمدی (مدیرکل اسبق ورزش و جوانان استان تهران) و اینکه از تاریخ 1 آبان ماه امسال زمان بازنشستگی او شروع می شد، وزیر ورزش نیاز داشت تا کسی را به عنوان مدیر انتخاب کند که در این بین از نصرالله پریچهره نفر برتر وزارت ورزش و جوانان، که مسئولیت قبلی او مدیر کلی استان مازندران بود استفاده شد. ان شاءالله تا 1 ماه آینده حکم مدیر کلی او صادر می شود و پریچهره از همین امروز کار خود را شروع می کند.

وی در رابطه با فضا و شرایط نا مناسب باشگاه های دولتی از جمله استقلال و پرسپولیس اظهار کرد:این موضوع در حوزه من نیست و فقط بخش واگذاری این 2 شرکت بزرگ فرهنگی ورزشی به بخش خصوصی از مسئولیت های مستقیم بنده می باشد. من و شخص وزیر پیگیری های شبانه روزی بسیاری برای واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی داشته ایم و باید این خبر را بدهم که این 2 باشگاه تا آخرپاییز از طریق فرابورس به مردم و شرکت های خصوصی واگذار می شوند.

تقی زاده درباره ارائه این 2 باشگاه در فرابورس ادامه داد:خوشبختانه دارائی این دو باشگاه خیلی بیشتر از بدهی و مطالباتی است که آن ها دارند و مسئله ای برای خصوصی سازی آن ها به وجود نمی آورد.

وی در پایان راجع به تشکیل جلسه وزارت ورزش در فضای بسته و حضور 100 نفری اعضا خاطر نشان کرد: قرار بود که شیوه نامه ها رعایت شود، اما دوستان بدون دعوت تشریف آوردند که متاسفانه نتوانستیم شیوه نامه ها را رعایت کنیم. همه کسانی که آمده بودند از دوستان سازمانی هستند و باید از ورود آن ها جلوگیری می شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 آذر 1399 بروزرسانی: 13 آذر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 1277

به "تقی زاده: دارائی های استقلال و پرسپولیس بیشتر از بدهی هایشان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقی زاده: دارائی های استقلال و پرسپولیس بیشتر از بدهی هایشان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید