کاهش 69درصدی سفرهای نوروزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، قدردانی مونسان از مردم به خاطر همکاری در کاهش سفرها

به گزارش مرجع مقالات، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از عموم مردم به خاطر همکاری در کاهش سفر ها و یاری آن ها به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، قدردانی کرد.

کاهش 69درصدی سفرهای نوروزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، قدردانی مونسان از مردم به خاطر همکاری در کاهش سفرها

به گزارش، علی اصغر مونسان امروز شنبه 2 فروردین 99 با اشاره به کاهش محسوس سفر ها و تردد های بین شهری در تعطیلات نوروز 99 نسبت به مدت مشابه سال قبل گفت: لازم می دانم از عموم مردم به خاطر این همکاری و یاری به کاهش سفر ها و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا صمیمانه سپاس گزاری کنم.

او اضافه کرد: در نوروز سال جاری با توجه به شیوع ویروس کرونا، سفر های مردم کاهش چشمگیر دارد و خوشبختانه بسیاری از هم وطنان با کمپین در خانه می مانیم و دستورالعمل ها و توصیه های ستاد ملی مدیریت کرونا همکاری داشتند که همین مسئله باعث شده تا به کنترل هرچه سریع تر بیماری کرونا امید بیشتری داشته باشیم.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: ضمن تشکر از همراهی مردم در اجتناب از سفر، این وعده به وقت خود باقی است که پس از کنترل ویروس کرونا، برنامه ریزی خوبی برای جبران سفر های نوروزی شده است که به اجرا درمی آید.

او ادامه داد: به عنوان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قدردانی ویژه می کنم از هم وطنانی که با پذیرش مسئولیت اجتماعی، رعایت کردند و در خانه ماندند.

مونسان گفت: طبق اطلاعات دریافت شده از دوربین های ثبت پلاک خودرو های وزارت راه وشهرسازی میزان سفر های دیروز نسبت به مدت مشابه پارسال 69 درصد کاهش و در مقایسه با مدت تجمیعی 25 اسفند تا اول فروردین 51 درصد کاهش داشته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: atusocialscience.ir شناسه مطلب: 857

به "کاهش 69درصدی سفرهای نوروزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، قدردانی مونسان از مردم به خاطر همکاری در کاهش سفرها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 69درصدی سفرهای نوروزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، قدردانی مونسان از مردم به خاطر همکاری در کاهش سفرها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید